Wpis z mikrobloga

#rower #rowerowywroclaw
Dopomoże ktoś wiedzą gdzie mogę zrobić we Wrocławiu przegląd "0" roweru kupionego przez internet (z legitnego sklepu rowerowego, nówka sztuka, sam musiałem jedynie siodełko + kiera i przednie koło zmontować). Rower marki unibike, także nic egzotycznego. Bike-skicenter na Wałbrzyskiej się na mnie wypiął, to samo PMrider. Dystrybutor ze spisu unibike zaśpiewał 250 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ktoś coś czy stawki już są tak #!$%@?? Miłym plusem byłoby, żeby serwisant nie spier**** mi tego cacka co aktualnie śmiga bez zarzutu (testowa rundka 5km). #serwisrowerowy
  • 5
po cholerę Ci ten serwis 0?

Dystrybutor ze spisu unibike zaśpiewał 250

Dystrybutor? Czy sprzedawca? Bo to dwa inne podmioty. Cena normalna.

ktualnie śmiga bez zarzutu (testowa rundka 5km)

To jeszcze raz spytam, to po co przegląd jak wszystko działa? Gwarancja? Jak nie jest dłuższa niż rękojmia to się nie opłaca. Kup sobie chłopie inbusy, odpalasz jutuba i wszystko jesteś w stanie zrobić.
@Rowerek93:
Cena normalna.


@GrubyKociol: normalna cena? Ten przeglad powinien byc za darmo, bo nie sluzy do niczego innego niz dupochron dla producenta/ dystrybutora w razie gdyby zle zlozyli rower, cos zaczeloby sie luzowac i mialbys sobie na nim zrobic krzywde.

Jedyna sensowna rzecza za ktora uzytkownik byc moze chcialby zaplacic podczas takiego serwisu jest podciaganiecie linek, co nie jest warte nawet 10% z 250zl.

Pozdrawiam