Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy warto zwrócić uwagę na takiego faceta? Ja mam 26 lat a on 35. Mamy fajny kontakt i jest dobrze między nami. Było to dopasowanie. Zastanawia mnie jedna rzecz. On miał dużo relacji po kilka miesięcy, rok. Chyba tylko jedną dłuższą... jest szansa że w takim wieku i przy tym że nie miał problemów z kobietami nie trafił na tą jedyną? Twierdzi, że tego właśnie chce i do tego zmierza. Mnie dziwi że nic z tego nie wyszło i mam duże wątpliwości...
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
@mirko_anonim: To normalne, że związki czasem się kończą, a wiek tutaj nie ma znaczenia. To, że w tym wieku nie jest z kimś na stałe nie musi źle o nim świadczyć. Natomiast czasem zdarza się tak, że jeśli ktoś robi super wrażenie w pierwszej fazie relacji, jest bardzo atrakcyjny, a jego poprzedni związki kończyły się w dziwnych okolicznościach, to niestety jest szansa, że na pewnym etapie dostrzeżesz różne mechanizmy, które utrudniają
On miał dużo relacji po kilka miesięcy, rok.


@mirko_anonim: Zdefiniuj dużo. No i pytanie czy to serio było kilka miesięcy, rok czy co chwila inna. Jak miał wiele kobiet to raczej nie liczyłbym, że akurat z Tobą będzie inaczej. Jak to normalne związki i była to rozsądna ilość to spróbuj.
@programista15cm: Ludzie sie nie zmieniają z dnia na dzień. Jak jest ich wiele to znaczy, że często zmieniał/nie potrafił w jednej usiedzieć. W tym przypadku nie widzę sensu tracić czasu na potencjalne rozczarowanie jeśli na starcie nie ma pewności, a są wątpliwości.
często zmieniał/nie potrafił w jednej usiedzieć

nie widzę sensu tracić czasu na potencjalne rozczarowanie jeśli na starcie nie ma pewności,


@AnonimoweLwiatko: brzmi jak recepta na związki 3 miesięczne. Przecież jeżeli się spotykasz z kimś kto jakkolwiek sie zapowiada, 3 msc to jest minimum żeby kogoś elementarnie poznać. Może na jakieś wakacje pojechać i zobaczyc jak wygląda spędzanie czasu dluzej razem non stop.
@programista15cm: Mówię, zależy od ilości. Jak jest tych 2-3 miesięcznych związków wiele to może znaczyć, że gość ma ogromne, może nierealne oczekiwania/wymagania i nie ma sensu żeby dziewczyna wpadała w kompleksy i możliwie się zakochiwała w kimś kogo nie da się zadowolić ¯\(ツ)/¯ Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że ktoś może mieć i 20 związków i w każdym to, że nie wyszedł to wina partnerki ( ͡° ͜ʖ ͡
@AnonimoweLwiatko: w 3 miesięcznej relacji to nie musi być niczyja wina. Po prostu poznajesz druga osobe, nie wiesz o niej niczego i dochodzisz do wniosku, że nie chcesz z nią być. Co w tym jest szczególnego? Przecież bez tego czasu się tego nie dowiesz

Z drugiej strony masz czekać latami w celibacie az się trafi ktoś? XDDDD
@AnonimoweLwiatko: bo fajna relacja nie spada z nieba, zwłaszcza jak masz dwie roboty i konczysz następne studia.

To normalne że się z kimś tam spotykasz, próbujesz. Możesz takich relacji 3-6msc gdzie kogoś poznajesz, sprawdzasz nie nazywać związkiem na jedno wychodzi
@programista15cm: Ehh... od początku to mam na myśli, że ludzie nie są idealni i jak ktoś ma ogrom krótkich relacji za sobą i praktycznie żadnego poważnego związku to ma problem z zaakceptowaniem tych wad, które każdy ma. Nie ma żadnego przymusu. Po pierwszych kilku spotkaniach czy wymianie wiadomości, rozmowie, jesteś w stanie wywnioskować mniej więcej z kim masz do czynienia, nie spotykasz się miesiącami z osobami które ci nie pasują. Nie
przy tym że nie miał problemów z kobietam


@mirko_anonim: xD

Ciężko przełknąć że kobiety w większości to głupie karyny i ciężko znaleźć tą jedną sensowną, co nie?

W swojej kobiecej toksyczności winę mężczyzny widzisz zawsze, wszędzie i za wszystko xd kobiety zawsze dobre xd

Zerwij z nim. Gość zasługuję na normalną kobiete.