Wpis z mikrobloga

Ale kisnę gdy @herzyk_wieczorkiewicz w wywiadach mówią o świadomości klasowej przegrywów, a potem za hajs z książki lecą na Zakintos, a bahaterowie książki jedyne wakacje na jakie mogą sobie pozwolić to zbieranie malin na Podlasiu.
Potem znów udzielą wywiadu jak to wszystkiemu winna jest toksyczna męskość i patriarchat dlatego przegrywy potrzebują więcej feminizmu, żeby normy seksualnej jeszcze bardziej poluzować i kobiety mogły się jeszcze bardziej otwarcie walić tylko z chadami. To na pewno pomoże. A Wy przegrywy trzymajcie się na tym Podkarpaciu, będziemy pisać listy ehhhh.
#przegryw
volodia - Ale kisnę gdy @herzyk_wieczorkiewicz w wywiadach mówią o świadomości klasow...

źródło: temp_file3076996922904798270

Pobierz
  • 44
kiedyś mieliśmy więcej patriachatu i mniej przegrywów. Dzisiaj mamy mniej patriarchatu i więcej przegrywów. To na pewno wina patriarchatu.


@volodia: To udowodnij. Do tego, że nasi starzy mając kartoflane mordy potrafili być akceptowani przez znajomych i nawet mogli zaruchać a potomkowie z podobnymi ryjami już nie to już się nie odniesiesz? To że przegrywi są gnębieni i niemile widziani przez całe społeczeństwo to właśnie efekt tego, że w patriarchacie jest przyzwolenie
via Android
  • 2
@Pandillero dlaczego ja mam Ci udowadniać? To Ty mi udowodnij, że mamy więcej patriarchatu. Bo tak musi być skoro mamy więcej przegrywów.
Bardzo sprytnie myjesz rączki.
Co mają pantofle do tego, że jest jakaś kosmiczna dysproporcja singielek i singli?
@Nieznajomy_U_Bram: Ciekawe czy te "rozmowy" kiedykolwiek się odbyły, póki co przeczytałem jakieś 1/10 książki i to brzmi jak fikcyjne historie sklecone ze strzępków czyli postów z tagu. Zwyczajnie nie wierzę że legitny chuop z tagu nie wiedział wcześniej o tym duecie. A jak wiedział to tym bardziej nie jest prawdopodobne że napisał im tekst "z odpowiedziami na 25 stron A4". Przecież to jest zwyczajna kompromitacja dla człowieka, ja np. w życiu
@johnkashtan: Byli tu tacy co nie dość że się pochwalili że wzięli w tym udział to jeszcze bronili autorek że one chcą dobrze XD
Jak tu na tagu latały fragmenty wypowiedzi Piasquna czy Hausera to cringe ostry i jeśli to nie był nieudany trolling z ich strony albo autorki czegoś od siebie nie dodały to nie wiem jak to skomentować a ja ich obu kojarzę i oni normalnie się na tagu
@Nieznajomy_U_Bram: Teraz rozumiem. Nie znałem sytuacji i kojarzę tylko niewielu mirków, sam rzadko siedzę tu na tagu bo mam epizody i przez większość czasu bywam gdzie indziej by nie myśleć o #!$%@?.

autorki czegoś od siebie nie dodały


To jest niemal pewne, póki co pełno farmazonów z tego co widzę. Ale też możliwe że co poniektórzy zwyczajnie dla jaj wciskali im gówno które potem przepisały XD Jak typ informatyk15k który kapturzy
To że przegrywi są gnębieni i niemile widziani przez całe społeczeństwo to właśnie efekt tego, że w patriarchacie jest przyzwolenie na gnębienie przegrywów i rozwarstwienie piramidy samców od alfa do omega


@Pandillero: wyjaśnij mi w takim razie, jak dominacja feminizmu spowoduje, że nieprzebojowi, lękowi chłopcy będą lubiani i popularni, jak uchroni ich od nękania, jak spowoduje że kobiety zamiast szukać absolutnie najlepszej dla siebie opcji w warunkach bezprecedensowego skupienia na statusie