Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dwa pytania dotyczące męskiej kosmetyki:

1. Jeżeli golicie się na gładko, z jakiej #golarki korzystacie na co dzień? Ja mam klasycznego, głowicowego Philipsa 5000, i jestem średnio zadowolony - muszę dość mocno dociskać go do skóry i przejeżdżać wiele razy przez te same miejsca (szczególnie na szyi), a po mocniejszym dociśnięciu moja skóra bywa lekko podrażniona lub skłonna do wyprysków. Są jakieś lepsze alternatywy? Chodzi mi o coś szybkiego i wygodnego, więc klasyczna żyletka odpada.

2. Mam niewyraźną linię żuchwy, jednocześnie nie jestem w stanie zapuścić gęstego zarostu, a posiadanie wąsów i pełnej brody na podbródku/policzkach powoduje u mnie dyskomfort/problemy skórne. Czy miałby sens #przeszczep włosów na samą linię żuchwy, a następnie zapuszczenie i pielęgnacja brody w stylu "chin strap", czy wyglądałbym jak wiecznie luzacki lider zespołu punkrockowego/numetalowego dla edgy nastolatek?

#pytanie #broda #wasy #zarost #golarka #golenie #fryzjer #barber #wlosy #lysienie #dermatolog #dermatologia #kosmetyki #kosmetologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dwa pytania dotyczące męskiej kosmetyki:

1. ...

źródło: Pencil-Thin-Chin-Strap-Beard

Pobierz
  • 6
@mirko_anonim 1. Na zero to u mnie szyja i gorne czesci policzka, zwyklymi jednorazowkami.
2. Minoxidil+dermaroller. Taki styl zarostu, jak na zdjeciu, to smiech na sali.
Co do poprawienia lini zuchwy, zejdz z bf, ewentualnie mewing, jak cie gorne zeby puszczaja w ulozeniu tam jezyka i mozesz tez cwiczyc miesnie szczeki.

Probuj z zarostem five o clock i wyznacz prawidlowo dolna linie.
1. To skomplikowany temat, bo co zarost i skóra to inne rezultaty. Mój brat namiętnie używa elektrycznych i podobno Braun serii 9 nie ma sobie równych. Ja nigdy nie miałem podejścia, ale klasyczne golarki przerobiłem chyba wszystkie. Najtaniej i w miarę sprawnie to maszynki na dobre żyletki, ja używałem Feathera, te z marketu to padaka. Niemniej trudna dostępność (zamawianie z neta) i moje słabo zorganizowane życie popchnęło mnie do maszynek marketowych. Najlepsze