Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kilka osób w moim otoczeniu zastanawia się jak Sebastian zorganizował tak szybko lewe dokumenty i w ogóle ucieczkę.
Według mnie nie zorganizował jej nagle, a ma od dawna plany gdzie i jak uciekać jakby się smrodu wokół niego zrobiło. Obstawiam, że zna i utrzymuje kontakty z wieloma podejrzanymi osobami, łączą go z nimi relacje towarzyskie i interesy i między takimi ludźmi można wpaść w pułapkę i zostać pociągnięty do odpowiedzialności za różne rzeczy. Więc chcąc nie chcąc ma się gdzieś te lewe dokumenty i tożsamości przygotowane awaryjnie.
Więc uważam, że Seba wcale nie ogarnął tego z dnia na dzień, ale miał taki plan przygotowany na różne ewentualności.
Nie zdziwionym się, że Sebastian ma też trochę bałaganu w finansach i mogła by się #!$%@?ć skarbówka albo prokuratura, a podciągając to pod zbrodnie vatowskie mógłby ktoś #!$%@? go na wiele lat.
#wypadek #a1 #bmw #sebastianmajtczak #majtczak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michalmiroslaw: a to nie chodziło o to, że miał dwa paszporty i posługiwał się obydwoma? Można tylko jednym(można mieć dwa). Tam są jakieś restrykcje na wjeździe/wyjeździe i musi być ten sam użyty i może za to go skasowali na szybko tylko.
  • Odpowiedz
  • 1
@tomek0409
Nie wiem ile czekał z ucieczka, ale może liczył, że uda się sprawie łeb ukręcić.
Mogę się mylić i może to być rodzina głupków, którzy przypadkowo się dorobili i takich historii nie zakładali, jednak więcej przemawia za ich wyrachowaniem i próbowaniem przewidywanie kilku ruchów do przodu.
Znam przypadki osób ze swoich okolic, co coś #!$%@?, uciekły ma drugi koniec świata, od lat są poszukiwani, a prawda jest taka, że żyjąc
  • Odpowiedz
@Michalmiroslaw: Podejrzewam, że już nie pierwszy raz Seba odwalił taki numer, tylko nie było świadków i policja uciszyła sprawę. A lewe papiery w biznesie to raczej norma, przynajmniej w tym kraju.
  • Odpowiedz