Wpis z mikrobloga

@jppwt: jaki ty masz tupet, ten typ napisal pare zdan prawdy o nastolatkach, konsekwencjach wlasnych czynow i nie usprawiedliwial przy tym zadnego youtubera w jego wpisie

ja zrozumualem jego wpis (ktory zostal pewnie zrzucony z rowerka przez twoje zgloszeni) w ten sposob ze jest problem spoleczny, dzieci chcą byc szybko dorosle
szybko sex, szybko narkotyki, alkohol, wszystko wynoszą z mediow spilecznosciowych, filmow i muzyki

dzisiaj 12 latki sluchaja jakiegos gowna typu
@zymotic: to utkaj ryj, jak nie masz nic co by potwierdzilo ze ktokolwiek wspiera pedofilie

pewnie jestes po tych samych papuerach co jas kapela, wystarczy wam krzyknąć "victim blaming" i juz kogos od pedofilow wyzywasz..

mimo ze op w oryginalnym wpisie zwrocil uwage na problem spolevzny zwiazany z nastolatkami, za szybko chca byc dorosle
nie tylko w kontekacie sexu, ale i alkoholu i uzywek

teraz traktujemy je jako ofiary, co jest
a może jakieś twardy dowody, screeny i cytaty, kto konkretnie popiera pedofilie? Widzę, że stworzyłeś chochoła i próbujesz z nim walczyć. Odklejenie.


@Quzin: W sumie to podobnie jak ta polska prokuratura.
@elo_: Sam utkaj ryj typie.

Jak jeszcze raz coś do mnie napiszesz w tym wątku w podobnym tonie, to oczywiście będę to usuwał, jak nie umiesz normalnie dyskutować troglodyto.

"To co, 14-latka, która maluje się jak dorosła kobieta idzie do domu dorosłego faceta?"

"To co, 14-latka nie wiedziała z kim się zadaje?"

"Zmanipulować to można 8-latkę, a nie kogoś kto ma 14 lat"

"Dlaczego kobiety nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny"
@zymotic: wyzywanie kogos za to od pedofilow... no coz moge ci napisac, sam nie zaslugujesz na czyjkolwiek szacunek i powinienes swoj wpis usunac, bo nawet nie kryjesz sie ze nawiazywal do konkretnego uzytkownika
@zymotic: btw. juz morawiecki gada tylko o patocelebrytach i caly problem na nich spadnie,

nie bedzie zadnej refleksji nad stanem mentalnym nastolatkow i dzieci i tresciami jakimi są przed nimi przedstawiane

nic sie nie zmieni i za 10lat bedzie znowu jakas krzywa akcja, bo tacy ludzie jak m. in ty widzieliscie we wpisie opa tylko i wylacznie victim blaming
@elo_: Napisałem, że to podchodzi pod usprawiedliwianie pedofilii, nikogo od pedofili nie wyzywałem.

A powyższe cytaty z mojego ostatniego komentarza nie są ani zwracaniem uwagi na problem społeczny, ani tym bardziej przestrzeganiem potencjalnych ofiar.

nawet nie kryjesz sie ze nawiazywal do konkretnego uzytkownika


Nawiązywał do co najmniej kilkunastu różnych komentarzy pod tym wątkiem.