Wpis z mikrobloga

@zzbkk: wykop bez adblocka to sa ci wszyscy followersi tych malp na... wykopie. Czlowiek poblokowal wszystkie patologiczne tagi to zaraz jakas durna malpa dodana nowy tag '#!$%@?' - no dajcie spokoj, trzymajcie sie swoich patologicznych tagow i nie tworzcie wiecej, bo ludzie z mozgiem nie chca tego gowna ogladac co chwile :)
@DrDevil: to jest na 1 miejscu w gorących to kto jest większym konformistą i nie podąża ślepo za trendami? Co galę freakową jest to samo całe gorące zawalone " znowu pato gala bo mam puste gorące". Ja niedawno zacząłem śledzić freak uniwersum to jestem patusem, konformistą i imbecylem
Kto to wypuszcza i kto to tyle nabił wyświetleń...


@NiBBonacci: Dzisiaj odpaliłem GOATS, ale cringe.

Już po 2017 roku jak zlazło się tu to coś urodzone przed i po 2000 roku, z tiktokiem i instusiem zamiast mózgu to ten portal kompletnie upadł.


@eeehhh: Ten portal się #!$%@?ł jak nacjololo i #!$%@? zaczęli królować na głównej. I szambo z tego portalu zrobiły zdecydowanie osoby poniżej 2000. A teraz wejść tam to
@zzbkk: Tak naprawdę to patola w sieci nastała jakoś po 2010 gdzie powstała cala ta otoczka w postaci influencerow czyli tak naprawdę nowoczesnych celebrytów. Kiedyś był Ibisz, teraz jest Friz.

YouTube jest dobry jak się go używa "po staremu" czyli oglądasz to co chcesz a nie łykasz każdy filmik od osoby X.
Nigdy nie interesowało mnie życie i zdanie osób które wrzucają filmiki.
Pobierz m0rgi - @zzbkk: Tak naprawdę to patola w sieci nastała jakoś po 2010 gdzie powstała c...
źródło: stop_making_stupid_people_famous_funny_humor_poster-ra7b26200cfb549f596a9615eed2b503a_wvk_8byvr_540