Wpis z mikrobloga

@Pituch: @watowiec @taktoto

Ja się czasem dziwie, czy tutaj siedzą dzieci czy kompetne nieroby, czy #!$%@? ludzie nie mający samochodu nigdy w zyciu??? Wczoraj mialem taki przypadek - chcialem wyrobic paszport... przez szukanie w centrum #!$%@? MIEJSCA PARKINGOWEGO spoznilem sie 30 minut i mnie #!$%@? administracyjny nie chciał przyjąć... Czy wy tego #!$%@? nie widzicie ze żadne wieksze miasto nie ma #!$%@? totalnie przygotowanej infrastruktury na dzisiejsze czasy? to jeszcze jakieś
przez szukanie w centrum #!$%@? MIEJSCA PARKINGOWEGO spoznilem sie 30 minut i mnie #!$%@? administracyjny nie chciał przyjąć.


@liczy_no_ze_niby_nie: Może następnym razem wyjedziesz wcześniej, zamiast obrażać kogoś, bo Ty spóźniłeś się na spotkanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy wy tego #!$%@? nie widzicie ze żadne wieksze miasto nie ma #!$%@? totalnie przygotowanej infrastruktury na dzisiejsze czasy?


@liczy_no_ze_niby_nie: To, że Ty dopiero teraz to odkryłeś, nie znaczy,
strefie płatnego parkowania można pobierać opłaty tylko od wyznaczonych miejsc. Jeśli są miejsca, gdzie prawo nie zabrania parkować, a zarządca ich z jakiegoś powodu nie oznaczy, to możesz tam legalnie zaparkować, ale nie musisz płacić. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.


@ZygmnuntIgthorn: co do zasady tak. Ale to ewentualnie Audi i BMW dotyczy. Astra nie dość, że stoi na trawniku, to jeszcze za blisko skrzyżowania.
Audi i BMW można #!$%@?ć niszczenie zieleni,
@kuraku: Nie o to mi chodziło. OP sugerował, o ile dobrze go zrozumiałem, że w strefie płatnego parkowania miejsca muszą być wyznaczone, więc skoro nie były, to auta nie mogły tam parkować. Tyle że to działa w drugą stronę. To że miejsca nie są wyznaczone nie oznacza, że nie wolno tam parkować, bo możliwość parkowania wynika z innych przepisów. Oznacza tylko, że od aut tam zaparkowanych nie można pobierać opłaty. Jest
@liczy_no_ze_niby_nie: twój angry rant to dowód, że w centrum miasta powinny być płatne parkingi i to tak solidnie płatne, powiedzmy 3 zł za pierwszą godzinę 5 za drugą 7 za trzecią i kolejne.

"Darmowe" parkingi to gwarant WIECZNIE ZAPCHANYCH parkingów, nawet w #!$%@?ą sobotę czy niedzielę.

Płatny parking i znikają wszystkie wrosty stojące tygodniami, a ludzie jeżdżący do roboty kombinują inne środki transportu albo nagle im nie przeszkadza przejść 800 metrów
@liczy_no_ze_niby_nie: dlatego powinni urzędy itp wyprowadzić na obrzeża gdzie jest dobre połączenie z ekspresówek itp a gdzie autobus też dojeżdża. po #!$%@? to w centrum dalej trzymają to nie wiem, 100 lat temu to rozumiem, ale nie teraz.
I wilk syty i owca cała będzie. ktoś sobie będzie mógł zrobić kwietniki i zrobić ciche i zielone centrum, a sprawy będzie można szybko i sprawnie załatawić, bez problemu z parkingiem czy dojazdem.