Wpis z mikrobloga

Niski wynik Konfy to oderwanie pisu od władzy, wysoki to albo koalicja albo przeciąganie konfiarzy na sztuki przez PiS, a ten może dać dużo (bo jak pokazał pakt Senacki z innych partii PiS-owi się nie uda przeciągnąć) taka prawda, Kaczyński liczy na wysoki wynik konfy bo inaczej przepadnie. 57% wyborców konfy jest za sojuszem z PiS więc pazerni liderzy nie będą mieć oporów zrobić koalicję czemu przed wyborami zaprzeczają żeby udawać opozycję. A to są prorosyjscy kato zamordyści jak PiS

#konfederacja #bekazkonfederacji #pis #bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz tangofoxtrot - Niski wynik Konfy to oderwanie pisu od władzy, wysoki to albo koalicja...
źródło: IMG_6999
  • 96
@tangofoxtrot: a ten, kto podarował Gazpromowi dwa miliardy złotych? Kto blokował gazoport w Świnoujściu? Kto był nazywany przez ruskie media per "nasz człowiek w Polszy"? Korwin? Mentzen? Nie? Tusk?! Chyba tak. Kto tu zatem jest podnóżkiem putlera, lol. Prawda jest taka, że twoja ukochana Platforma Obywatelska i twój idol rudy pajac to sługusy sowieckiego bandyty, władymira władymirowicza putlera.
@UnikalnyLogin: najgłupsze pytanie w Latarniku, ni #!$%@? nie wiadomo o co chodzi - czy raczej każdy to może interpretować po swojemu. Generalnie latarnik niewiele znaczy przy okazji takiej partii jak konfederacja, która nie podaje prawdziwych odpowiedzi.
@tangofoxtrot: paradoksalnie wysoki wynik konfy może być ostateczną kompromitacją tzwela w postaci tego stronnictwa.

od wielu osób słysze, że 'hurdur jak konfa z pisem sie skuma po wyborach to nigdy w życiu na nich nie zagłosuje, a oni jestszcze nie rzomdzili to dajmy im szanse'


@eltanol3000: nie stać nas na kolejne 4 lata rządów PiSu, nie będzie już czego zbierać.
@tangofoxtrot: co to za różnica skoro pis i po niczym rzeczywistym się nie różnią, tylko mordami i wyświechtanymi hasełkami


@trololo55: trzeba mieć nierówno pod sufitem, by bandytów z PiS porównywać do kogokolwiek. Najbliżej do nich konfiarzom, którzy mają zamordystyczny katotalibański gwóźdź we łbie (Czarnek to taki właśnie typowy konfiarz).
@enron: mocne słowa od kogoś kto łyka takie szambo. Jeżeli opozycja wygra to wołaj za 4 lata, sprawdzimy czy się mylę:
- Jedyna realna zmiana to liberalizacja prawa aborcyjnego
- afer jeszcze więcej, bo pis pokazał wszystkim, że można polaczków j3bać tak jak się nikomu wcześniej nie śniło, a zostaną już tylko media wspierające rząd, które nie będą zainteresowane grzaniem tych tematów
- reszta bez zmian, czyli kijowo i niestabilnie.
fy jest za sojuszem z PiS więc pazerni liderzy nie będą mieć oporów zrobić koalicję czemu przed wyborami zaprzeczają żeby udawać opozycję. A to są prorosyjscy kato zamordyści jak PiS


@tangofoxtrot: ale dzbany i tak zagłosują na konfe bo mentzen fajne tik toki robi a nawet nie znają programu konfy i poza Mentzene nikogo z konfy nie kojarzą. Brawo Polacy.
@mannoroth: czyli zgodnie z nauka kosciola napisal, a jeszcze powiedz mi jaki ma to wplyw na twoje zycie, polityke itd?

Osobiscie uwazam, ze nauka kosciola moze miec bardzo dobry wplyw na czlowieka/zycie itd.

Chocby sprzeciw wobec postulatow Onetu - 'Puszczaj sie p0lko'
czyli zgodnie z nauka kosciola napisal, a jeszcze powiedz mi jaki ma to wplyw na twoje zycie, polityke itd?


Osobiscie uwazam, ze nauka kosciola moze miec bardzo dobry wplyw na czlowieka/zycie itd.


Chocby sprzeciw wobec postulatow Onetu - 'Puszczaj sie p0lko'


@93michu93: mentalni, moralni i naukowi degeneraci nie będą mi życia układać na podstawie swoich wyssanych z palca bredni. A człowiek który wierzy w aniołki nie powinien mieć prawa sprawować funkcji
mentalni, moralni i naukowi degeneraci nie będą mi życia układać na podstawie swoich wyssanych z palca bredni


@mannoroth: jezeli na podstawie tego jednego procenta, o ktorym jest najglosniej ukladasz wielki obraz to raczej masz zaklamana wizje.
Pewnie mialem wiecej kontaktu z kosciolem niz ty i nie spotkalem ksiedza, ktory byl moralnym degeneratem.

A człowiek który wierzy w aniołki nie powinien mieć prawa sprawować funkcji publicznych.


@mannoroth: ja bym powiedzial, ze
@93michu93: Oni nie zamykają mi sklepów, nie zawłaszczają edukacji, przestrzeni publicznej, nie okradają Polski z działek itp. Jeśli nawet tylko 1% kościoła to degeneraci (a to kłamstwo) to reszta ich toleruje i chroni. Ich "nauka" to antynaukowe brednie.
Oni nie zamykają mi sklepów, nie zawłaszczają edukacji, przestrzeni publicznej, nie okradają Polski z działek itp.


@mannoroth: ty ale wiesz, ze to politycy, a nie kosciol? xD

Chociaz gdybym mial wybor czy kosciol ma ukrasc edukacje czy lewica jak w Kanadzie to biore w ciemno kosciol.

Jeśli nawet tylko 1% kościoła to degeneraci (a to kłamstwo) to reszta ich toleruje i chroni


@mannoroth: nie prawda, rzeczywiscie kiedys tak bylo ale
w senie, zeby sie nie puszczac na prawo i lewo? Zeby dzieci pomagaly rodzicom i mialy szacunek dla osob starszych? Zeby nie oszukiwac, nie krasc, pomagac slabyszym? Zeby te wszystkie domy samotnej matki pozamykac? Zeby katolickie osrodki adopcyjne pozamykac itd? Te brednie chcesz ukrocic?


@93michu93: Piękny cherrypicking i fikołek. Kościół nie wymyślił ww. wartości, tylko je zawłaszczył. Nie śmiej mi mówić o puszczaniu na lewo i prawo po akcji w Dąbrowie.
Piękny cherrypicking i fikołek


@mannoroth: piszesz o cherry pickingu po czym w dalszej czesci

Nie śmiej mi mówić o puszczaniu na lewo i prawo po akcji w Dąbrowie


@mannoroth: toz to jest arcyfikol i najlepszy cherry picking jaki mozna sobie wyobrazic.

Żaden ksiądz pedofil nie jest piętnowany


@mannoroth: nie wiem ty chyba mediow nie sledzisz jednak.

A domy samotnej matki niech prowadzi państwo


@mannoroth: panstwo powinno wiele rzeczy
na kogoś z opozycji.


Konfiarze sami siebie nawet nie nazywają opozycją XD to pis-bis


@bylem_zielonko: ILE RAZY MOŻNA POWTARZAĆ?! NIE NA KOGOŚ Z OPOZYCJI, TYLKO NA NAJWIĘKSZĄ OPOZYCYJNĄ PARTIĘ, KTÓRA JAKO JEDYNA MA SZANSĘ OSIĄGNĄĆ LEPSZY WYNIK WYBORCZY OD PISU.

Jak zagłosujecie tak, że PiS będzie miał 35%, a opozycja całą resztę i konfa z 10% to i tak rządzić będzie PiS, bo wygrał wybory i otrzyma od dudy zadanie tworzenia