Wpis z mikrobloga

Taki krótki raport z użytkowania #skoda octavia IV od ~ pół roku i ~ 20k kilometrów.
Auto zakupione w salonie w lutym 2023 roku. Zrobione ~20k kilometrów. 1.5 E-TEC z DSG, wersja Style + pakiet DYNAMIC + SELECTION ~ 145k PLN
-średnie spalanie 6.0L/100km a nie mam lekkiej nogi, autostrady/ekspresówki +150km/h, ZG-WWA w 3,5h;
-zero awarii, auto ani razu nie odmówiło posłuszeństwa;
-zajebisty dupowóz; w mieście cichy i mało palący, w trasie daje radę;
-zero porblemów z Andorid Auto czego się obawiałem;
-raz w tygodniu resetuje się system Infotainemnt, co oznacza brak radia przez 30s xD
-zawieszenie trochę #!$%@?, przy nierównościach wali jakiby się auto miało rozpaść xDDDD
#skoda #motoryzacja #octavia
  • 10
@desmond-kill:mam te sportowe, brakuje mi trochę trzymania bocznego, ale z racji, że 90% czasu jeżdżę z psem, to nie szarżuję w zakrętach. Przesiadłem się z poliftowego F31 320D 190 KM xDrive i szczerze mówiąc, poza dynamiką przyśpieszania powyżej 150km/h niczego mi nie brakuje a kultura pracy zdecydwoanie to kompensuje :)
@r5678 po przeglądnięciu postów w necie można odnieść wrażenie, że IV więcej stoi w ASO niż jeździ, stąd mój post :)
@fake-konto mój szwagier właśnie w tym miesiącu odbiera taka jak ty masz i zostawia w rozliczeniu octavie iv z początku produkcji, gdzie co miesiac w miesiąc był na serwisie to była masakra. A ten silnik jest spoko do tej budy miałem go w O3 co prawda bez DSG ale średnie miałem 6,5 litra i dynamika jak piszesz jest zadowalająca