Wpis z mikrobloga

@brixo a wiesz o tym, że NFZ odmowil finansowania szpitalom odczynników, jeżeli te wezmą z fundacji WOŚP sprzet do walki z sepsą? Tak, szpitale nie mogą wziąć sprzetu z Wośp zeby zwiekszyć ilość badań i hospitalizacji bo wypadną z NFZu, to nie jest fikcja, to pisowska polska.
wykopki nie widzą nic złego w finansowaniu kampanii opozycji przez fundację,


@brixo: Kampanii przeciwko sepsie? No teraz to już Owsiak przesadził. Nie wiem co myśleć, chyba zagłosuje na PiS
to fundacja jest od finansowania kampanii opozycji?


@brixo: nie. Tak samo jak pieniądze z budżetu nie są od finansowania propagandy pro-PiS w TVP. Odniosłem się tylko do argumentu dotyczącego przeznaczania na to pieniędzy ze zbiórek, bo prawdopodobnie to nie jest prawda.
@brixo: od 2005 Kaczyński sra na Owsiaka, cały PiS go opluwa, ciągle napieprzają w fundacje pozarządowe, prawie razem z Konfa upieprzyli podatkami zbiórki. jestem zdziwiony że dopiero teraz pękła w nim cierpliwośc i usilny nacisk na neutralność
Najgorsze to, że po wyborach Tusk i jego klika, będą dokładnie robić to samo co PIS, ale wytrenowani śliniacze, dalej będą go usprawiedliwiać, bo to i tak lepsze niż PIS. Dokładnie tak działa też sekta PiS.


@podatnik_fundator: pokaż mi z czasów Tuska taki spot w TVP dla ryżego albo komora, dajesz
Gluptaki - > Najgorsze to, że po wyborach Tusk i jego klika, będą dokładnie robić to ...
@brixo: powiem tylko jedno: ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)..⁠/⁠¯ wiadomo że standardy nie są równe, ale żeby narażać spółkę na 20+mld kary za praktyki dumpingowe dla wygrania wyborów to troszeczkę przesad @orlen_lite