Wpis z mikrobloga

Niesamowite, że wykopki nie widzą nic złego w finansowaniu kampanii opozycji przez fundację, która podobno ratuje szpitale i bez niej nie mogłyby one działać.
Miliony złotych na bilbordy ze zbiórek przeprowadzanych na mrozie przez małe dzieci. Nawet mi was nie żal.

#polityka #wybory #bekazlewactwa
brixo - Niesamowite, że wykopki nie widzą nic złego w finansowaniu kampanii opozycji ...

źródło: wygramy

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Miliony złotych na bilbordy ze zbiórek przeprowadzanych na mrozie przez małe dzieci


@brixo: to akurat kwestia dyskusyjna - trzeba byłoby sprawdzić. Np. PolandRock jest organizowany wyłącznie ze środków od sponsorów, bez żadnego udziału zbiórki. Może tu jest podobnie.
  • Odpowiedz
  • 3
@brixo i ta mała czcionka na dole... czekałem na ten moment przyznania się do przynależności do PO. Pieniążki dla dzieci są nieważne. Dobrze, że w końcu to wyszło. Teraz czekamy na info o spółeczkach podpiętych pod WOŚP ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@brixo:

Gdyby Kaczyński nie zwalczał WOŚP żeby zadowolić szarlatana z Torunia, to pewnie by mnie to oburzało. Z korzyścią dla fundacji jest odsunięcie PiS od władzy (podobnie zresztą jak i dla całego kraju).
  • Odpowiedz
@brixo: no elo, a jak tam spółki skarbu państwa fundujące gowno-spoty mimo, że im ledwo na działaność wystarcza? Przypominam dodatkowo, że robią to za nasze
  • Odpowiedz
w finansowaniu kampanii opozycji


@brixo: XD przecież rok w rok są takie bilboardy WOŚPu, mieli przestać je wieszac bo wybory?

Idź wciskać kit na Twittera.
  • Odpowiedz
bo mamy świadomość


@Gregory960: Nie kłam. Masz świadomość, co najwyżej pantofelka, skoro publicznie takie tezy głosisz. Pozwalanie "drugiej stronie" i usprawiedliwianie jej, bo "oni to samo", jest tą samą stroną medalu. To nie świadomość, to odruch Pawłowa, gdzie wytresowali cię spece od marketingu politycznego i ślinisz się na podstawowe odruchy. Najgorsze to, że po wyborach Tusk i jego klika, będą dokładnie robić to samo co PIS, ale wytrenowani śliniacze, dalej będą
  • Odpowiedz
@brixo: lol. Jeden z bokserów na ringu powsadzał sobie tytanowe obciążniki w rękawice, a Ty się plujesz, że przeciwnik, kopie po kostkach?

W każdym razie, nie musi być prawdziwe stwierdzenie, że działanie przeciwko partii, której rządy działają na szkodę zdrowia publicznego (myślę, że łatwo to uargumentować), to działanie na rzecz opozycji. Jeśli ja mówię, że PiS jest partią przestępczą, to chcę ludzi przekonać, żeby nie głosowali na PiS. Wiadomo, że konsekwencja
  • Odpowiedz