Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, mirabelki. Nie wiem jak to opisać, bo jestem w totalnym szoku. Od kilku lat trafiam na bardzo złe i fałszywe kobiety. Teraz mija drugi rok jak jestem sam i jakimś dziwnym trafem poznałem idealną kobietę. Dzisiaj kolejny raz się spotkaliśmy, było cudownie, ona jest mną totalnie zauroczona a ja nią. Naprawdę bajka z charakteru, urody. Przed chwilą dojechałem do domu i zadzwoniła do mnie mi coś wyznać, bo nie miała odwagi na spotkaniu, bo tak nam było przyjemnie. Okazało się, że ma dwoje dzieci w wieku 13 i 4 lat. Uważam, że każdy ma prawo do szczęścia, nawet ona, bo różnie w życiu bywa. Mi jej dzieci nie będą przeszkadzać, ale powiedzcie mi co byście zrobili na moim miejscu? Pomijając fakt tych dzieci, to ona naprawdę ma dobre serce i super charakter. Nie chcę jej skreślać, ale chciałbym poznać Wasze zdanie.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, nawet te śmieszkowe...

Udanego wieczoru...

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
@mirko_anonim: Nie skreślałbym na początku jeżeli podczas spotkania miałbym więcej niż 35 lat, ale tak czy inaczej ta historia się trochę nie klei. Skoro taka fajna to trzeba wypytać o wszystko i zapamiętywać szczegóły, sprawdzać czy to jest spójne.
Ja byłbym ostrożny dlatego, że już widziałem coś takie gdzie kobitka miała dwóch facetów i z każdym dziecko, obaj uciekli, a taka ona fajna była na początku. Kuzyn natomiast poznał podobną i
@mirko_anonim:

Teraz mija drugi rok jak jestem sam

ona jest mną totalnie zauroczona a ja nią. Naprawdę bajka z charakteru, urody.


wiesz że gdyby nie te dzieci to ona by nawet na ciebie nie spojrzała i nie byłaby taka milusia, co nie?

Mi jej dzieci nie będą przeszkadzać

Pomijając fakt tych dzieci, to ona naprawdę ma dobre serce i super charakter.


kogo ty chcesz oszukać?
@mirko_anonim Ciężko powiedzieć, w tym wieku kobiety "nagle" robią się "inteligentniejsze" i potrafią nawet być niezłymi aktorkami i z dnia na dzień zaniżają swoje wybujałe oczekiwania (zanim zaczną brzydnąć). W tym wieku masz szansę na o wiele młodszą, bo weź pod uwagę, że faceci wolniej tracą "urok" od kobiet. Musisz też pamiętać, że jej dzieci raczej nie będą w tobie widzieć ojca a nastolatki potrafią być nawet chamskie. Jednak dopóki nie palniesz
@czescmampytanie: nie zauważył bo brała leki i w tajemnicy się leczyła, dopiero później zaczęła odpuszczać.
Niewiarygodne, ale prawdziwe. Jakby trochę przeciągnął i poczekał ze ślubem to może byłoby inaczej, ale jakoś za szybko to się potoczyło.
@mirko_anonim czy z poprzednimi po kilku spotkaniach też byłeś przekonany, że mają dobre serce i super charakter i są inne od poprzednich? Ale spróbuj sobie przypomnieć co czułeś wtedy, a nie co z perspektywy czasu wydaje Ci się, że czułeś.
Zauroczenie, początki relacji to zazwyczaj klapki na oczach i często kiepski osąd (a do tych jak sam przyznajesz masz tendencję).
@mirko_anonim: Miałem podobną sytuację kiedyś, to postanowiłem, że się odezwę w tym wpisie. Pierwsze co napiszę, to nie słuchaj tych #!$%@? wykopków wyżej którzy oceniają tą kobietę przez swój #!$%@? pryzmat że masz uciekać i tym podobne chore jazdy. Zarówno ja jak i Ty (z tego co napisałeś) nie znamy sytuacji tej kobiety i dlaczego z miejsca mamy uznać, że to ona jest jebnięta? Może została zdradzona przez swojego ex i