Wpis z mikrobloga

myślałem, że to fake newsy i #heheszki i pojechałem sprawdzić na #orlen w #siedlce i jestem w szoku bo paliwa brak

na wszystkich z 4 dystrybutorów naklejone karteczki o awarii, te karteczki takie dyskretne że ludzie podjeżdzali pod dystrybutor i dopiero z bliska mogli odczytać informacje o awarii

słabo pamiętam końcówke komuny ale dzięki pis co niektórzy będą mogli sobie przypomnieć młodzieńcze lata

#paliwo #polska #bekazpisu #wirusnaorlenie
Ksemidesdelos - myślałem, że to fake newsy i #heheszki i pojechałem sprawdzić na #orl...

źródło: awaria_orlen

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ksemidesdelos no ale teraz na szczęście nie musisz iść z bukietem do urzędu tylko przejechać pewnie z 500m dalej. No ale z jakiegoś Shella czy czegoś zdjęcie bez kartki awaria to plusikow nie daje. Od 3 lat każdy na wykopie pisze że na Orlenie tylko sra a nagle okazuje się że to wszyscy tam tankują
  • Odpowiedz
  • 42
na Orlenie tylko sra a nagle okazuje się że to wszyscy tam tankują


@czuczer: ja tam ani nie sram ani nie tankuje, pojechałem tylko sprawdzić czy to prawda z tymi awariami orlenu, na shellu paliwo jest za 5,99 a diesel za 6,04
Ksemidesdelos - >na Orlenie tylko sra a nagle okazuje się że to wszyscy tam tankują

...

źródło: shell

Pobierz
  • Odpowiedz
@czuczer: się wiesz że na wykopie nie wszyscy piszą i robią to samo?
Ja nawet pomimo dużego dystansu do zarządu Orlenu tam tankuję bo uważam to za patriotyczne.
Ba, mam od lat akcje Orlenu i czasem nawet dokupuję. To już wybitnie patriotyczne bo to jedyne akcje które nie chcą zyskać na wartości pomimo wyników finansowych.
Ale też nie jestem ślepy żeby nie widzieć co się dzieje.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: wstyd się przyznać ale byłem na jednej z najpopularniejszych stacji w Warszawie, w piątek po południu, i bez problemu zatankowałem 95 po 5,91 i gazu po 2,80 i do tego 3 dystrybutory były wolne, zero kolejek. Mam nawet paragon w aucie jako dowód. A po drodze na działkę specjalnie zajechałem na 2 stacje 0rlenu sprawdzić czy wiszą karteczki i nigdzie nie było awarii. Teraz sam już nie wiem komu
  • Odpowiedz