Wpis z mikrobloga

Bol dupy #konfederacja jest piękny. Taki ich boli, że ten #marsz się udało xDD Kiedy zrozumiecie, że w Polsce już nikt nie chce władzy kościoła? Że nie chcemy u władz ludzi, którzy będą słuchać się Kremla? Że nie chcemy wychodzi z UE? Niech was to boli, ale nikt o zdrowych zmysłach nie będzie gloswal na #konfederacja czy #pis #polityka
Pobierz assurin - Bol dupy #konfederacja jest piękny.  Taki ich boli, że   ten #marsz się uda...
źródło: temp_file2357629026960384068
  • 37
  • 33
Kiedy zrozumiecie, że w Polsce już nikt nie chce władzy kościoła?


@assurin: Nie rozpędzałbym się z takimi stwierdzeniami. Jest masa ludzi, którzy nie dadzą na czarnych złego słowa powiedzieć. Poparcie PiSu i konfy się jednak nie bierze znikąd

Że nie chcemy wychodzi z UE?


Kto nie chce, ten nie chce. Ale taki Mietek z Podlasia powie, że mu unia ściąga imigrantów, bo go to boli, bo sami mają z nimi teraz
@masaj: Ja jak miałem 18-20, to głosowałem na Korwina. Teraz umiem liczyć, nauczyłem się zasad ekonomii, rozumiem też realia polityczne w Polsce. Wiem, że albo wygra demokratyczna opozycja, nawet jeśli są w niej ludzie, z którymi się nie zgadzam, albo dalej jest już tylko erdoganizacja / orbanizacja kraju.

W międzyczasie Rosja wydaje 6% PKB na zbrojenia i militaryzuje społeczeństwo.
@#!$%@?: a źle Bosak napisał? Jak gajowy był prezydentem jakoś flaga Polski była passe, trzeba było robić brązowego orła z czekolady i różowe flagi wymyślić na poczekaniu, byleby tylko biało-czerwonych nie używać. Rację ma ten, który wyśmiewa KO i ich "patriotyczne" przywiązanie do polskich barw w postaci serca i tych wszechobecnych flag, gdzie do niedawna więcej flag było unijnych. A ktoś kto nie pamięta rządów PO-PSL jeszcze temu przyklaskuje. xD

PiS-owi zarzucacie