Wpis z mikrobloga

jeśli myślisz że Po różni się od PiSu to jesteś naiwny


@RealBakman: hej, widocznie wiesz coś czego ja nie wiem, bądź nie dostrzegam - wyprowadzisz proszę mnie z błędu?

- Gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? 

- Gdzie łączyli ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który ręcznie sterował zarzutami m.in oddalając te wobec rydzyka?
- Albo waliło na propagandę po 3mld (rocznie!)?
-
Gluptaki - >  jeśli myślisz że Po różni się od PiSu to jesteś naiwny

@RealBakman: he...
@chocolatebear: To samo mówiono kiedy pis wchodził do władzy 8 lat temu "mniejsze zło".
Kiedy wy się wreszcie nauczycie, że trzeba głosować według siebie a nie "mniejszego zła".
Poza tym, gdyby wybory miały coś zmienić to by ich nie było i właściwie nie ma.
Oni zawsze się dogadają między sobą a to my jak zawsze zostaniemy tymi idiotami na których politycy robią pieniądze.
pisowcy mają obsrane dupy bo wiedzą, że zbliża się ich koniec


@mitotasak: 24 miliony uprawnionych do głosowania, na marsz przyszedł milion, TEN MILION OZNACZA KONIEC xDDDDDDDDDDDDD
@chocolatebear: Warto zagłosować, nawet jeśli nie ma się konkretnego kandydata.
Tylko dlaczego na KO gdzie PO miało 8 lat rządów i zostali wymienieni na PiS ?
To już lepiej oddać głos na kogoś bezpartyjnego lub na Trzecią Drogę by wywaliła się większość PiSowi.
@RealBakman Jednak mniej kradli i nie byli aż tak uwłaszczeni na przyjemnych, państwowych posadach. Ich poprzednie rządy różniły się skalą. Co by nie mówić, mieli więcej fachowców. Taka stadnina koni w Janowie mogła sobie działać i przynosić zyski, PO nie wpychalo tam swoich niekompetentnych ludzi. A PIS dostał się nawet tam.
@putinn: mordo, strefa euro jest chora oraz zadłużona, Słowacja jest przykładem gdzie dosyć słabo się rozwija, nawet na zakupy do nas przyjeżdzają…