Wpis z mikrobloga

  • 0
#marsz mam pytanie do opozycji. Wy naprawdę uważacie że jak PIS dostanie za 2 tyg 40% to to nie będzie demokratyczne?
  • Odpowiedz
@RafB 2. Jeśli znowu dojdzie do sytuacji w której politycy opozycji będą podsłuchiwani pegasusem jak w przypadku poprzednich wyborów to jest to również demokratyczne?

3. Jeśli szczucie na wszystkich związanych z opozycja w tak dramatyczny sposób jaki ma miejsce w TVP również jest demokratyczne no to ja już nie wiem co nie jest demokratyczne.
  • Odpowiedz
@RealBakman: ale jak to pis nie różni się od po. Ty #!$%@? centrysto!!!!oneone PiS to ciemnogród, wiocha, stare babki, układy, zoofilia a PO to Pokój, Zbawienie, Radość, Równość, Braterstwo. #!$%@? centrysto nie rozumiesz tego?



  • Odpowiedz
@RealBakman: wszyscy, którzy zaplusowali twój komentarz powinni mieć odebrane prawa wyborcze za bycie debilem. Inna sprawa, że większość to dzieci, które tych praw nie nabyły, ale i tak niesmak pozostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeśli myślisz że Po różni się od PiSu to jesteś naiwny


@RealBakman: xDDDD PiS rządzi prawie 10 lat. PO rządziło 8 lat. Jeżeli nie widzisz różnicy na przestrzeni tylu lat w sposobie rządzenia tych dwóch ugrupowań to jesteś nie tylko ignorantem, ale i zwykłym kretynem.

NIKT tak nie #!$%@?ł demokratycznych podwalin funkcjonowania państwa jak pisowcy.
  • Odpowiedz
mam pytanie do opozycji. Wy naprawdę uważacie że jak PIS dostanie za 2 tyg 40% to to nie będzie demokratyczne?


@RafB: podstawą demokracji są wolne i uczciwe wybory. Te i poprzednie wybory nie były uczciwe (były tylko wolne), więc nie są demokratyczne tak samo jak Polska nie jest aktualnie demokratycznym państwem
  • Odpowiedz
@mitotasak: Wszyscy wiedzą, że pisiory wygrają wybory, ale zaczyna się zaklinanie rzeczywistości XD. Naprawdę przez te wszystkie ostatnie lata nie zauważyliście, że opozycja tak punktuje władzę, żeby tylko nie wygrać? Ja jestem pewien, że piss wygra, chociaż dookoła oczywiście nikt na nich nie głosuje :) Po tych wszystkich aferach pisu mieli tyle okazji, żeby przejąć władzę, ale w sumie po co? Hajs się zgadza, więc krytykujmy kolejne 4 lata. Gdyby jakimś
  • Odpowiedz