Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej mirabelki,
Długo biłam się zmyślą i postanowiłam poddać się zabiegowi #liposukcja.
Mimo szczerych wysiłków, wylanych potów na siłowni, diety i ćwiczeń moja sylwetka nadal jest typowo #skinnyfat ;-(
W ubraniu wyglądam na bardzo fit kobietę, ale moja sylwetka mimo iż jest całkiem szczupła jest po prostu tłusta (BMI w normie ~21.5). Pod warstwą tłuszczu są nawet wyczuwalne zarysy mięśni, które pojawiły się po 18 miesiącach siłowni, ale co z tego skoro wizualnie efekt jest praktycznie niewidoczny poza pośladkami i biustem i po prostu odbiera mi to pewność siebie kiedy jestem np. w bikini na plaży - myslałam, że na minione lato już mi się uda dietą i ćwiczeniami coś zmienić, ale te metody okazały się nieskuteczne.
Czy ktoś kto poddał się wcześniej takiemu zabiegowi albo zna się na tym może polecić którą metodę wybrać zanim pojdę na konsultację (widzę, że jest tego trochę: klasyczna, laserowa, ultradzwiękowa, infradźwiękowa itd.). Najbardziej zależy mi na efekcie i bezpieczeństwie, cena nie gra roli. Najgorzej jest w dolnej prati ciała: brzuch "oponka", boczki. Fajnie by było jakby ktoś mógł polecić konkretną klinikę w #warszawa lub #krakow ale rozważe każde inne duże miasto wojewódzkie jeśli znajdą się odpowiedni specjaliści.
Dzięki :)

#mirkokoksy #medycyna #medycynaestetyczna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej mirabelki,
Długo biłam się zmyślą i posta...

źródło: sylwetka-skinn-fat-jak-ja-wyrzezbic-od-zera

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: poogladaj sobie taki typowo babski serial o zepsutych operacjavh, gdzi dwaj chirurdzy plastyczni tam naprawiaja nieudane zabiegi. Czesto zwracaja uwage, ze liposukcja brzucha nie zmniejsza ilosci naciagnietej skory. Zatem po tym zabiegu nue bedzie tluszczu, ale wiszacy flak nadmiernej skory. Co pociaga za soba potrzebe kolejnych interwencji.

Kobiety maja takie sobie wydatne brzuszki i wygladaja super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Kingside
A myślisz, że nie miałam trenera personalnego? Ba, miałam nawet dwóch (zmieniłam jak nie widziałam efektów po pół roku, ale kasy poszło całkiem sporo na to). Niestety przy kolejnym to samo. Ja czuję pod wartwą tłuszczu, że mam fajnie zrobione mięśnie, ale co z tego kiedy sa przykryte warstwą galarety ;(.
Nie szukam tu porad na temat ćwiczeń, próbowałam, dałam z siebie wszystko, szukam kliniki do
  • Odpowiedz