Wpis z mikrobloga

A potem spotykasz takiego w swoim starym bmw co to jedzie 200 i mruga Ci z daleka bo śmiesz wyprzedzać tira jadąc 110km/h


@Katiee: w zeszłym tygodniu zrobiłem 6000km, głównie po autostradach i nawet jeden mi nie mrugnął

Być może dlatego że to ja jechałem starym bmw xD

Więcej rakotwórczej twórczości na autoblogu.


@dos_badass: blogi pająka nie należy traktować poważnie, to człowiek o niezbyt zdrowych poglądach na wszystkie tematy
@Katiee:

co to jedzie 200 i mruga Ci z daleka bo śmiesz wyprzedzać tira jadąc 110km/h


Jeżeli wyprzedzasz tira jadąc 110km/h tzn. że średno Ci się spieszy. Jeżeli widzisz w lusterku jadące bmw z większą predkościa to pozwól mu jechać i wtedy wskakuj na lewy pas.
@CandyToy: Ale tu chodziło o trwający manewr wyprzedzania.

@Atreyu sama też już coraz mniej takich spotykam, ale co jakis czas się jakiś trafi co to komuś mruga. Tez czasem pojade ponad limit więc wiem jak to wygląda z obydwu stron, czy to jadąc >140 lewym, czy 90 prawym chowając się za tirem. Staram się być wyrozumiała i w porządku dla obydwu grup, ale tak samo jak trafi się czasem ktoś kto
@Katiee:

Ale tu chodziło o trwający manewr wyprzedzania.


Gdy jestem na lewym bo wyprzedzam, a widzę że ktoś z tyłu grubo leci to też przyspieszam żeby jak najszybciej uciec na prawy i go przepuścić.

Takie długie, ekonomiczne wyprzedzanie wykonuje jak za mną nikogo nie ma.

Mam takie podejście, ponieważ czasami też zmuszony jestem szybko jechać. Kiedy lubię sobie zamulić przy podróży to potrafię się zachować względem tych co jadą szybciej. Staram
@Katiee: to ty jesteś tą #!$%@?ą co jak jadę 140 km na a2 to zawsze się musi w ostatnim momencie #!$%@?ć pod maskę, bo MUSI WYPRZEDZIĆ zamiast użyć hamulca i ustąpić pierwszeńśtwa?
Jak gość #!$%@? 250+ km/h i nawet jak jedziesz tym lewym pasem to przy takiej prędkości, jaką miał ten facet, to czas na jakąkolwiek reakcje jest tak krótki, że musiało do tego dojść. Rodzina może chciała zjechać na prawy i zrobili to razem z BMW.