Wpis z mikrobloga

@Nie_bo_ty jak już wypłacam siano z bankomatu to przeważnie po kilka - kilkanascie tysi. Limit w bankomacie to przeważnie 800 zł. Raz zablokowałem taki bankomat na 20 minut. Co zrovix. Jak pójdę do oddziału banku to prowizje biorą.
i po co wykonawcy 15k w gotówce? Właśnie po to są takie limity i upierdliwości, bo to pachnie na kilometr wałem.

Sam też bym pewnie wolał zapłacić taniej gotówką niż dawać wszystko na FV, ale z drugiej strony nie oszukujmy się - te limity z perspektywy państwa są logiczne w 100% i nie ma się co dziwić, bo gotówka inna niż wydana w warzywniaku to na 90% oszustwa podatkowe
jak muszę wypłacić 3tys a na jeden raz mogę tylko 800zl to powiem Ci, że czasami nawet 5 minut stoję pod


@Dzejkop2399: blikiem z bankomatów pko bp można wypłacić na raz 3k nie mając konta w PKO. Tylko trzeba sobie zwiększyć limit na bliku.
@Nie_bo_ty: to nie takie proste gdy bankomat proponuje ci swoje mniejsze kwoty i musisz się z nim kłócić ile chcesz wypłacić a potem i tak dwa razy to robić a ekran dotykowy ledwo zipie
@Nie_bo_ty: ja się nigdy nie spieszę. Pośpiech jest dla biedoty ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiedz mi kolego gdzie ci się tak spieszy? Co robisz z tą jedną minutą tygodniowo zaoszczędzoną dzięki szybkiemu korzystaniu z bankomatu?