Wpis z mikrobloga

#famemma
Borek mowi, że Adamek będzie się bił tylko w boksie a na konferencji będzie mieć osobny panel ze swoim przeciwnikiem żeby nie uczestniczyć w tym całym syfie xDD
Wincyj emerytowanych sportowców wincyj
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pewnie nie tylko ze emerytów ale Adamek jest umówmy się milionerem z dużym nazwiskiem który może stawiać warunki. Jest to jedyny mistrz świata z Polski w dwóch kategoriach wagowych. Nie jest tak jak u reszty że musi ciulac te pieniądze bo nigdy tyle nie zarobi . Gdyby friz się bil pewnie też by mógł wszystko pod siebie ustawić
  • Odpowiedz
  • 155
@meemphis11: to nawet lepiej, przecież Adamek to przygłup, zero dymów to chociaż nie obniży poziomu konfy a jego walka pewnie będzie ostatnia to będzie można już wyłączyć
  • Odpowiedz
@ziko100: milioner, miliarder od razu. Chłop, który w każdym wywiadzie musi podkreślić, że ma pieniądze, a jak przychodzi co do czego to od 8 lat kończy karierę i jak pojawiają się większe pieniądze za walkę to robi z gęby g---o i ją bierze. Na pewno jest milionerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@meemphis11 on wypowiada i zachowuje się jakby był lekko upośledzony, czy tylko ja mam takie wrażenie? Staremu skończyła się kasa na kryształ i alimenty to uczepił się fame?
  • Odpowiedz
@meemphis11: ten cały angaż mnie dziwi. Pewnie wział olbrzymie pieniądze a będzie stypa. Nie wiem też jaki target ma on na stałe do zakupu PPV zachęcić. Zawsze kogoś takiego znajdą, jak np, Fabijański o którym mowili że się nie opłaca (gaża vs to co na walce)
za takiego adamka można by pewnie kilka walk typu latające wiatraki ustawić, a sporo osób za tym tęskni na freakach
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: to że jest pazernynna kasę to jedno ale to że ma sieci nieruchomości w stanach pokupowanych to go czyni chyba milionerem na logikę. Myślę że bardziej chodzi o obicie jakiegoś frajera za łatwą kasę i podniesienie sobie jeszcze ego na starość wśród młodych
  • Odpowiedz
@bruhh: myślę że jednak bokserzy ogólnie tak się wypowiadają jeśli przez 30 lat od nastolatka masz regularnie obijany łeb. Przecież to się nie regeneruje magicznie. Szczególnie w tych najwyższych wagach
  • Odpowiedz