Wpis z mikrobloga

@JaNieGejJaPapiesz: najlepsze jest to ze konfederacja tak naprawde jest partia, ktore propaguje najwiekszy socjal.
jesli sie nad ich pomyslem o dobrowolnym zusie chwile zastanowic, to wyjdzie na to, ze nie bedzie pieniedzy na emerytury.
Jesli ktos nie bedzie mial emerytury, to wtedy wedlug konfy powinno pomagac panstwo z podatkow.
Inaczej mowiac duzo osob nie bedzie odkladalo na emerytury, albo beda pieniadze trzymac na osobnym koncie, bo i tak otrzymaja socjal.
Czyli oddawanie miesięcznie ponad 1400 zł według ciebie jest spoko? Gratuluję ja wolę by zostało mi to w kieszeni i sam się martwił o swoją przyszłość


@SuperZenek: Ile byś chciał oddawać? I czym realnie państwo ma wtedy się zajmować?
Bo jak zero i państwo ma nic nie robić to szybko zniknie z mapy europy :P
ja wolę sam dbać o siebie i moje bezpieczeństwo


@SuperZenek: Tego typu kozaczenie zwykle kończy się bardzo szybko po zetknięciu się z dowolną cięższą chorobą. Potem jest podkulony ogon i "państwo pomóż".

Czego oczywiście Ci nie życzę.
@SuperZenek: Jak przytrafi się Tobie albo komuś w rodzinie np. poważny nowotwór, to zrozumiesz. Bez tego zostaną ci żebry na siepomaga. Masz w ogóle pojęcie, ile kosztuje leczenie takiej choroby rynkowo?
@SuperZenek: przecież konfa chce obie znieść. Po prostu ktoś ci zrobił pranie z mózgu. Kapitalizm jest zajebisty pod warunkiem, że jesteś super bogaty. Jak nie jesteś to cię wali w tyłek. Dlatego wolny rynek w USA jebł jak aspiracje Rosji na wygranie wojny
lewary


@SuperZenek: Masz urojenia, ale wyzywanie innych od lewaków to typowy objaw konfederackiej bezsilności.

co składka zus ma wspólnego ze składką zdrowotną?


@SuperZenek: Umiesz w tym swoim konfedrerackim, ciasnym mózgu zrozumieć, że coś jest reakcją na Twoje buńczuczne teksty typu "wolę sam dbać o siebie", a nie polemiką z Twoją tezą? Są takie sytuacje w życiu, że się zesrasz, a nie zadbasz o siebie.