Wpis z mikrobloga

z prostytutka


@Igor777: Taaa, to nie twoja mamusia, wybacz.

Jaki Ty masz #!$%@? problem? Wyraziłem swoje zdanie i tyle. Nie mogę?


@Wezwoguleicstont: Bardzo dobrze, że masz swoje zdanie. Ale i tak gardzę wami za to, że nie potraficie dopasować mordy do narodowości, co mam więcej kur*a powiedzieć?
@Propagidator: Widzę, że poza brakiem argumentów występują również problemy ze sobą. Nie obchodzi mnie kim jesteś, co robisz, czym się zajmujesz, bo to nie moja sprawa. Do tego napisałeś, że mam Ci podać jakieś opcje więc zapytałem o jakie opcje chodzi, bo kompletnie nie mam pojęcia do czego pijesz patrząc na moje poprzednie komentarze.
że poza tym że jesteś nikim to nie masz nic do zaoferowania


@Propagidator: Serio myślisz, że zdanie randomowego wykopka mnie rusza? Ja znam swoją wartość i nie muszę nikomu niczego udowadniać, zwłaszcza Tobie. Swoją drogą na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem nikim i nie mam nic do zaoferowania? Po anonimowych wpisach na wykopie czy po avatarze?
Zadalem prostaku proste pytanie


@Propagidator: Po pierwsze, to mnie nie obrażaj. Po drugie, odpowiedziałem Ci na Twoje pytanie. Po trzecie, Ty mi nie odpowiedziałeś na moje a nie wiem czy wiesz, ale na pytanie pytaniem się nie odpowiada, prostaku.

boisz sie okej


@Propagidator: Ty coś ćpałeś dzisiaj czy o co chodzi? Czego ja mam się niby bać? (ʘʘ)

Bo zes prymityw, wiec #!$%@? - nie ten
@Wezwoguleicstont: WYnoś się prymitywie, ale już. !!!!!!!!!!!!!!Zbyt dużo takich jak ty zapoznałem, szukam ludzi inteligentnych typu Schopenhauer. Ja wiem, ze prostak i przyglup nie potrafi podac panstwa, alvbo po porostu boi sie przed gorycza Pana, ale dobrze nic po pana wiejskiej mowie, prosze spierdzala mam wieksza probke .
WYnoś się prymitywie, ale już. !!!!!!!!!!!!!!


@Propagidator: Więcej wykrzykników, więcej.

szukam ludzi inteligentnych


@Propagidator: Nie obraź się, ale patrząc jak się do mnie odnosisz i co wypisujesz olewając moje pytania, to się wcale nie dziwię kogo szukasz.

Ja wiem, ze prostak i przyglup nie potrafi podac panstwa


@Propagidator: Ale mordo, o czym Ty znowu piszesz?

alvbo po porostu boi sie przed gorycza Pana


@Propagidator: Jakiego Pana?

ale dobrze