Wpis z mikrobloga

W sumie doszłam do wniosku, że brak mieszkania nie jest taki zły: bo mogę ciągle być w pracy. A dodatkowo:

-motywuje mnie to do dalszej pracy,
-nie tracę czasu na urządzanie mieszkania,
-im mniejsze zarobki tym muszę więcej pracować przyslugujac się społeczeństwu

#nieruchomosci
jmuhha - W sumie doszłam do wniosku, że brak mieszkania nie jest taki zły: bo mogę ci...

źródło: mloda-lekarka-w-masce-ochronnej-w-klinice-robiaca-twarz-ryby-z-ustami-i-mruzacymi-oczami-szalona-i-komiczna_839833-4501

Pobierz
  • 24
@jmuhha: to tego nie musisz sprzątać mieszkania, remontować mieszkania, nie gromadzisz niepotrzebnych gratów bo i tak nie masz ich gdzie składować. Same plusy.
wydanie dzieci przeze mnie na ten świat: bez mieszkania, w życiu od 1 do 1 byłoby dobrym pomysłem?


@jmuhha:
Lepiej tak (w końcu tak to funkcjonowało przez tysiące lat) niż potem często bezowocne próby po 35 r.ż. co jest teraz powszechne w społeczeństwie.
wydanie dzieci przeze mnie na ten świat: bez mieszkania, w życiu od 1 do 1 byłoby dobrym pomysłem?


@jmuhha: Lepszym niż czekanie do 40 a potem bezdzietność ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym poście płaczesz jaka to biedna jesteś jako młoda lekarka ignorując że prawie automatycznie dobijesz do pensji 15-30k/mc i kupno mieszkania z kredytu to tylko kwestia czasu. W ciążę powinnaś zachodzić teraz, a nie jak
@jmuhha: No i dlatego kobiety zawsze brały starszego partnera z mieszkaniem żeby od samego początku rodzić dzieci. Ale dzisiaj jest kobieta sukcesu, więc zapracuj sobie najpierw na mieszkanie, a potem próbuj wygrać z matką naturą. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)