Wpis z mikrobloga

@missioncritical tak, purystami nazywam osoby, które czekają na grę IDEALNA, a finalnie I tak hejtuja bo wyraz twarzy NPC im się nie podoba.

No tak, Skyrim dowiózł bo to było 12 lat temu? Teraz ta gra bez modów wygląda jak totalne gówno. Fabuła to jakiś nieśmieszny żart. Wtedy każdy sikał po nogawkach bo to jednak było coś, a teraz wszyscy mają chore wymagania co do gier i branży. Ja po prostu
  • Odpowiedz
tak, purystami nazywam osoby, które czekają na grę IDEALNA, a finalnie I tak hejtuja bo wyraz twarzy NPC im się nie podoba.


@zielony_goblin: nie wiem jaki mój obraz sobie wydedukowałeś, ale błądzisz synu.

No tak, Skyrim dowiózł bo to było 12 lat temu? Teraz ta gra bez modów wygląda jak totalne gówno. Fabuła to jakiś nieśmieszny
  • Odpowiedz
@missioncritical:

czy patch 2.0 oferuje w końcu to co miał oferować CP od początku?

Oczywiście, że nie. Gra dalej nie ma prawdziwego intra tylko wybór który na nic nie wpływa i filmik co sprawia, ze nie masz żadnej więzi z towarzyszem, więc dalsze zdarzenia masz w dupie, a nie taki był zamysł. Zresztą obiecane ważne wybory wpływające na fabułę nie istnieją prócz samej końcówki gry.
Strzelanie jest średnie, bronie nie mają kopa i całość przypomina bardziej strzelanie do gąbek.
Rozwój wreszcie po 3 latach naprawili, bo wcześniej mogłeś go całkowicie olać i dalej nie mieć problemów z przejściem gry. Teraz faktycznie czuć, że postać się rozwija i zyskuje
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Powiem tak, ja wróciłem po dwóch latach i do 80 godzin gry sprzed dwóch lat dorzuciłem kolejne 105, grając od początku i wbijając wszystkie osiągnięcia. Grało się zajebiście, więc potwierdzam twoje słowa.

@missioncritical Polecam ograć Cyberpunka, fabularnie jedna z najlepszych gier, pełno odcieni szarości jak w Wiedźminie. Top trzech gier wszech czasów dla mnie osobiście to właśnie Cyberpunk, RDR2 i Wiedźmin 3.
LegoBatmanRules - @zielony_goblin: Powiem tak, ja wróciłem po dwóch latach i do 80 go...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-19 225752

Pobierz
  • Odpowiedz