Wpis z mikrobloga

jeśli do tej pory się nie zabrałeś i czekasz na cholera wie co to najwidoczniej gra nie jest dla Ciebie, z 5x zabierałem się za Wieśka 3 i finalnie to #!$%@?


@zielony_goblin: tzn ja czekałem najpierw aż gra będzie grywalna, a potem aż władują do niej kontent który obiecali. Niby dlaczego ta gra miałaby być nie dla mnie skoro nawet w nią nie grałem? Ja właśnie nie chcę się odbić od
od roku gra jest zajebiscie grywalna i pozbawiona wiekszosci bledow. poza tym to genialna gra, duzo tracisz.


@nobrain: skąd pomysł, że tracę? Ta gra zniknie, czy jak? Mogę ją kupić teraz, za rok, za trzy i nic nie stracę, a jedynie zyskam, bo gra będzie bardziej połatana i może pozbawiona prawie wszystkich błędów.

Poza tym czekałem na tę grę od pierwszego zwiastunu i po gameplayach, które oglądałem wnioskuję, że to nie
Włączysz, zobaczysz, że npc się źle uśmiecha i wyłączysz w cholerę bo nie solenia twoich oczekiwań.


@zielony_goblin: no i co w tym złego? Tym bardziej poczekam aż będą ją dorzucać do chipsów. Przynajmniej nie wyrzucę pieniędzy w błoto. Robię tak z niektórymi tytułami od ponad 15 lat. Mniej więcej od tamtego czasu zaczęły się wielkie obietnice twórców i wypuszczanie wersji beta jako finalnych. Jak gra jest dobra na starcie to ją
@missioncritical dlatego napisałem, że to nie jest gra dla ciebie i tyle. Gra jest dobra, wygląda dobrze i gra się zajebiście, ale widzę szukasz cholera wie czego. Za 5-6 lat zaczną ja dorzucać do czipsów jak Wieśka, ale wtedy też nie zagrasz albo zaczniesz marudzić bo grafika i mechanizmy będą sprzed 5 lat.
Gra jest dobra, wygląda dobrze i gra się zajebiście, ale widzę szukasz cholera wie czego.


@zielony_goblin: chłopie jak gra jest dobra i połatana, to będę w nią grał. Mam pewne wymagania i nie wiem skąd u ciebie przekonanie, że nie jest dla mnie. To jest dobra czy nie jest dobra? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za 5-6 lat zaczną ja dorzucać do czipsów jak Wieśka, ale wtedy też
@missioncritical bo gra jest dopracowana tak jak napisał @nobrain i nie ma czego się czepiac. Czepiają się puryści co nigdy nie grali, ale do pierwsi do hejtu. Spedzilem jakieś 60-70h (nie chciało mi się za wieku misji pobocznych robić) i gra jest w mojej osobistej topce, każdy ma inny gust, gra NIE JEST idealna i nigdy nie będzie, dlatego napisałem, że nie jest dla Ciebie bo na 100% znajdziesz coś co ci
bo gra jest dopracowana tak jak napisał @nobrain i nie ma czego się czepiac. Czepiają się puryści co nigdy nie grali, ale do pierwsi do hejtu.


@zielony_goblin: czyli purystami nazywasz ludzi, którzy mają wyższe wymagania od ciebie? Ciekawe. Wiesz taki Skyrim czy Fallout 4 też nie są idealne nawet dzisiaj, ale dowiozły co było obiecywane.