Wpis z mikrobloga

Chłop spróbował sobie kupić czekoladę z automatu. Terapeutycznie, bo na widoku ludzi.
Nie wiem czy zdążę wypić bo gorące.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bez taty bym nie zauważył instrukcji.
Jak to wyciągnąć jak to jest ściśnięte jakoś.
Przypomniały mi się wycieczki szkolne eh.

Edit: wypiłem, język i dziąsła poparzon

#przegryw #autyzm #zaburzenialekowe
qew12 - Chłop spróbował sobie kupić czekoladę z automatu. Terapeutycznie, bo na widok...

źródło: temp_file4023551531378953180

Pobierz
  • 40
@qew12: Że chłop się nie bał klikać coś na maszynie i się wygłupić, że nie umie kawy zrobić z automatu, albo że mu się wyleje w tę kratkę i ludzie się będą śmiać. Śmierdzi fejkiem.
Nie wiem, mi ostatnio zdiagnozowano autyzm w wieku całkiem dorosłym, ale z automatami to akurat problemu nigdy żadnego nie miałem, już prędzej mnie cieszyły, bo nie trzeba było z żadnym ludziem gadać. XD
kurde no wyciągnąć kubek z maszyny nie prosta sprawa. Ciebie trzeba na szkolenie dla specjalnej troski a nie na terapie


@Greensy: Nie, to jest klasyczny przykład nerwicy lękowej i zaburzeń adaptacyjnych, wykopowi znawcy. Wiem, bo sam sie mierze z czyms takim, chociaz w 90% juz sobie poradzilem. I mozna byc przy tym samodzielnym, zaradnym, nie miec problemu ze znajomymi czy kobietami - a jednoczesnie nerwica i zaburzenia swoje zrobią. Podam przykład: