Wpis z mikrobloga

Fajnopolacy: dlaczego ludzie nie interesuje sie aferami pisu?

Tez fajnopolacy: aborcja, aborcja, #!$%@?, aborcja, ruchanie, aborcja, konfederacja zla, aborcja, skrobanie, seks


@yhbgrobdoivbvwamsv:

fajnokremlowcy: dlaczego ludzie nie interesują się inflacją i niskimi podatkami
też fajnokremlowcy: wołyń, nato, ue, murzyni w kadrze, kościół, 5g, chemtrails, szczepionki, wołyń nato, ue.....
Albo oficjalnych przedstawicieli i kandydatow tzw opozycji w duzych ogolnopolskich mediach.


@yhbgrobdoivbvwamsv: Temat aborcji jest ważny. Mamy jeden z niższych przyrostów naturalnych i jedno z ostrzejszych praw aborcyjnych. Może te dwie rzeczy się łączą?
W dodatku, oznacza to poważne kłopoty dla naszej gospodarki (mało pracowników, dużo emerytów), co przy niechęci konfy do migrantów oznacza brak rąk do pracy. Ale przecież gospodarka jest najważniejsza, prawda? Prawda?
Mamy jeden z niższych przyrostów naturalnych i jedno z ostrzejszych praw aborcyjnych. Może te dwie rzeczy się łączą?


@mayek: no nie wiem, w afryce gdzie dzietnosc jest najwieksza tez maja w wiekszosci zakaz i to zdaje sie gorszy niz u nas.

co przy niechęci konfy do migrantów oznacza brak rąk do pracy.


@mayek: co oznacza realny wzrost wynagrodzen dla tych rak co zostaly. Myslalem ze lewica chce dbac o zwyklych
co oznacza realny wzrost wynagrodzen dla tych rak co zostaly.


@yhbgrobdoivbvwamsv: XDDDDDD
Wybrałem tylko jedną, najbardziej absurdalną z Twoich odpowiedzi, bo nie mam czasu długo odpisywać.

Serio myślisz, że w państwie w którym większość ludzi to nic nie wytwarzający emeryci, pracownicy zarabiają więcej? Za dużo parówkowej teorii ekonomii się naczytałeś.
Serio myślisz, że w państwie w którym większość ludzi to nic nie wytwarzający emeryci, pracownicy zarabiają więcej? Za dużo parówkowej teorii ekonomii się naczytałeś.


@mayek: serio myslisz, ze w panstwie w ktorym wiekszosc ludzi to nic nie wytwarzajacy emeryci i emigracji na zasilkach bedzie lepiej? xD

bo nie mam czasu długo odpisywać.


@mayek: a po naszemu - nie mam pomyslu jak odpowiedziec w kwestii piramidy zusowskiej ( ͡° ͜