Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: no tak, bo wierni głupi i tego nie widzą xD


No niestety nie widzą.
Tak działa demokracja i społeczeństwo, że zawsze jest więcej głupich niż mądrych.
Np po drugiej stronie są jeszcze głupsi i nie widzą, że PO=Pis

Tusk jak mu to jest na ręke to udaje katolika i w programie ma całkowity zakaz aborcji po to żeby zmienić zdanie zaraz jak mu wyjdzie co innego z wewnętrznych sondaży.
Najpierw
Pobierz Latarenko - >@Kryspin013: no tak, bo wierni głupi i tego nie widzą xD

No niestety ni...
źródło: obraz_2023-09-27_131753558
Tak działa demokracja i społeczeństwo, że zawsze jest więcej głupich niż mądrych.


@Latarenko: no i przypełzł monarchista paróweczkowy

Np po drugiej stronie są jeszcze głupsi i nie widzą, że PO=Pis


Twoja uber śmiała teza jest uber prosta do obalenia i wystarczy zaledwie wskazanie jednej różnicy. Zdajesz sobie z tego sprawę?

Najpierw donosi na Polskę do UE, że nie chcemy przyjmować nielegalnych imigrantów a mur na granicy to bestialstwo a teraz w
@Kryspin013: tylko serio jako argument wrzucasz tu dosłownie narracją z tvp


Ty dosłownie wrzucasz narrację TVN.

zakładamy, że przez 5 lat nie da się zmienić poglądów a ewolucja poglądów nie istnieje?


W sprawie imigracji i ukrainy Tusk zmienił zdanie w 2 dni.
Jego wiarygodność jest taka sama jak kaczyńskiego i morawieckiego i jak ktoś tego nie widzi to jest tak samo głupi jak ci katolicy co nie widzą tego co robi
Ty dosłownie wrzucasz narrację TVN.


@Latarenko: w sensie jaką? Bo ja ci podałem przykład. Chcesz to mogę ci nawet tweety pisowców wkleić sprzed kilku lat xD

W sprawie imigracji i ukrainy Tusk zmienił zdanie w 2 dni.


@Latarenko: Częściowo się zgadzam, ale to przynajmniej jest jakiś konkretny punkt a nie "o ołtarzyk miał z matkom boskom 10 lat temu" XD

Jego wiarygodność jest taka sama jak kaczyńskiego i morawieckiego i
@Kryspin013: w sensie jaką? Bo ja ci podałem przykład


Nic nie podałeś bo to można podpiąć do wszystkiego.
Wszystko co w TVP to narracja TVP?

w sensie jaką?


To jest własnie prawdziwa medialna narracja TVNowska którą ty powielasz, ze katolicy głupi heeehe dziadek w hmurkach polaki głupie geje najlepsi biedna margot aresztowana.

@Latarenko: Ok, możesz tak uważać i spoko. Tylko w kontekście tego zapytam o wirygodność mentzena którego tutaj rękami
Pobierz Latarenko - >@Kryspin013:  w sensie jaką? Bo ja ci podałem przykład

Nic nie podałeś ...
źródło: obraz_2023-09-27_142800473