Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siemka.
29 lat, 190cm wzrostu, sylwetka w miarę (siłka na koksie leciała non stop 2 lata, teraz przerwa 3 miechy bo #depresja xD, więc i spadki ale wracam od poniedziałku( ͡° ͜ʖ ͡°)), wyższe co ch mi dało bo nawet w branży nie pracuje xD, loszka jest taka 6.5/10 (23 lata). Zakolak, ale zawalczyłem przeszczepem rok temu i w sumie jedynie koronę zostało zrobić co się odbędzie za 4 miechy. Z mordy nie mnie oceniać, ale taki raczej przeciętny. Ratują mnie bardzo białe zęby i wzrost.
Miasto powiatowe, polska c (podkarpackie). Praca biurowa gdzie ogarniam dużo rzeczy (nie korpo ale blisko), praktycznie siedzę w analizie danych i robię prezentacje dla bossa. 6.5k-8.5k netto zależnie od nadgodzin (a bywa ich czasem w ch, zdarzają się i weekendy), plus z innych tematów mam z 4k. Generalnie na luzie mam 10k netto średnio miesięcznie. Oszczędności 220k, auto 5 letnia klasa C (nie mercedes a klasa samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) nówka z salonu. Mieszkam z rodzicami bo taniej, mam całe piętro domu dla siebie. Odłożyć to coś odłożę z 2-5k miesięcznie zależnie jak bardzo mnie fantazja poniesie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Mimo wszystko czuje się jak #przegryw. Niby dupę mam, nie najgorsza i nadal młodą.
Generalnie to byłem od 18 roku życia w 4 związkach, od roku do 3. Przebiego to około 20 kobiet, nie żartuje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Niby mam w miarę dobry hajs jak na polskie warunki
W pracy spędzam lekko (z pobocznym tematem) z 60h tygodniowo.
Ślubu w życiu brać nie chce, znam facetów co sobie życia tym zniszczyli.
A czuje się jak przegryw. Mam znajomych co mają auta po 100k+, rodziny, własne domy/mieszkania. Lepsze stanowiska (no moje to w sumie dziwne, bo jestem na zwykłym specjalistycznym a praktycznie robię rzeczy z higher managment gdzie szef wiezie się przed obcokrajowcami na moim barku xD), własne firmy. Nie wiem, może to się co niektorym dziwne wydać, ale serio się tak czuję. Aa, dodam że poza dupą to tak naprawdę nie mam znajomych. Tacy na zawołanie tj. wspólna imprezka tylko i wyłącznie.
Co robić, co robić.
#przegryw #zarobki #zwiazki #hajs #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Maxior99 uważasz posiadanie laski za sukces? W takim razie powinienem być chodzącym szczęściem a tak nie jest. Dołuje mnie moja praca, fakt tego że widzę że każdy wokół ma więcej plus tak naprawdę nie mam rodziny. Jestem jedynakiem z bardzo mała rodziną, z którą praktycznie nie utrzymujemy kontaktu.