Wpis z mikrobloga

Ale premier zaorał Tuska. Jak rolnik pole. To dobry przykład aby zrozumieć, dlaczego jedyny słuszny wybór to PiS.
Donald po tekście niemieckiego onetu szkalującym żonę Mateusza Morawieckiego:

Nie trzeba było, Mateuszu, ukrywać, tylko się chwalić. Sto milionów do przodu, gdy wokół wojna, pandemia i drożyzna, to jest naprawdę imponujące osiągnięcie. Na Nobla.

Odpowiedział Morawiecki:

Herr Donald, zostawiłeś Polskę, by za duże pieniądze służyć niemieckim interesom w Brukseli. Ty dorobiłeś się na polityce, a ja zrezygnowałem z wysokiej pensji, żeby służyć Polsce. Nie graj cwaniaka i pokaż ile euro zarobiłeś z Brukseli.

W tym krótkim wpisie Morawiecki tak bardzo wytknął Tuskowi hipokryzję, że Tusk chyba powinien zrezygnowac z dalszej kariery politycznej xD. Uwielbiam jak politycy opozycji uprawiają takie samozaornie i kompromitują się na każdym kroku xD
#polityka
  • 7
@dr_minorek: tylko że jak pokaże ile euro dostał za te lata w Brukseli to wyjdzie że to i tak ułamek tego co zarobił Morawiecki.
Jak zapytamy jakim niemieckim interesom służył Tusk to może okazać się że sam Morawiecki je klepał.
A Morawiecki tak się Polsce przysłużył że przez dwa lata mamy drogie paliwo, coraz więcej ludzi zarabia minimalną pensję i coraz mniejszą dzietność mamy, za to dzieci pisowskich polityków są jak
tylko że jak pokaże ile euro dostał za te lata w Brukseli to wyjdzie że to i tak ułamek tego co zarobił Morawiecki.


@aarahon: Tylko że Morawiecki zarobił uczciwie będąc prezesem banku. Czy myślisz, że prezes banku zarabia mało? Morawiecki harował wiele lat na stan swojego posiadania i wszystko co ma mu się należy. A nawet należy mu się więcej za wspaniałą służbę Polsce. Ja nie mam nic przeciwko.

Jak zapytamy
Tylko że Morawiecki zarobił uczciwie będąc prezesem banku


@dr_minorek: jest premierem i mowa o tym co zarobił kiedy nim był...

Czyl potwierdzasz, że służył niemieckim interesom.


@dr_minorek: absolutnie tego nie potwierdzam, czemu łżesz jak pies?

To wina kryzysu gospodarczego w całej Europie w wyniku pandemii Covid i wojny na Ukrainie.


@dr_minorek: czemu mamy tańsze paliwo niż w pierwszych dniach wojny mimo droższej ropy? Wyjaśnisz?