Wpis z mikrobloga

Duo ma ta zaletę że uczy naturalnie, tj całych zdań z których sami budujemy podświadomie gramatykę, tak jak to jest z natywnym językiem


@Reynolds: ale proces nauki pierwszego języka to co innego niż nauka języka obcego, więc każdy kto to propaguje to szarlatan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lajsta77 ja mam 280 dni, robię tylko jedna lekcje dziennie przeważnie, żeby tylko mieć streak. nie umiem dużo, ale mam podstawy, wystarczy żeby rozumieć jak łączyć słowa w zdania, jest taki fajny fundament pod naukę moim zdaniem. zajmuje to tylko 2 minuty dziennie, więc moim zdaniem warto
@Kiedys_Mialem_Fejm: nikt nie ciśnei tylko pyta, bo pewnie tak jak i ja próbowali tej aplikacji i tak samo od niej się odbili, bo uczenie słówek bez sensu typu boy, dog, cat - tylko sprawia, że to nie nadaje się ani do nauki języka od podstaw, ani do jakiejś konwersacji/biznes, chyba tylko jako do fiszek. Aż mnie dziwi, że 10 lat minęło i dalej niema żadnej aplikacji do nauki języków obcych od
@lajsta77: 2565 here...
Ale odkąd pozmieniali wszystko to nie chce mi się już tego robić.
Nauka zamiast przez praktykę i pisanie pełnych zdań, zamieniła się w kucie gramatyki jak w szkole i wstawianie słówek w zdania.
@smallboobslover:

bo uczenie słówek bez sensu typu boy, dog, cat - tylko sprawia, że to nie nadaje się ani do nauki języka od podstaw

No ale to chyba normalne, że na początku musisz nauczyć się słówek typu boy, dog, cat, aby później móc stworzyć zdanie typu "Wczorajszego popołudnia chłopiec kupił swojemu psu worek karmy" ¯\(ツ)/¯