Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się że coś takiego jest możliwe, ale jednak- dziś czeka mnie dobry dzień. Dziś jestem o 2 dni bliżej do samobójstwa, pomimo tego że nadal doba trwa 24h.
Dziś wszystkie moje oszczędność przejmuje mój brat, w taki sposób że nikt w rodzinie nie ma prawa widzieć w tym nic dziwnego.
Dużo pracy jeszcze przede mną, ale jestem o ten jeden krok bliżej wąchania kwiatków od spodu.
#samobojstwo
  • 94
@szpongiel: a właśnie, że jak się spóźni te kilka tygodni na własne samobójstwo, to dużo się stanie. Będzie cierpiał. Z każdym dniem co raz to bardziej, nie byłeś nigdy w takim stanie. Kurcze, wybacz, że tak naskakuje, ale troszeczkę się zagotowałem
@pijany_powietrzem:

Przeczytałem wiele Twoich wpisów i jestem zaszokowany specjalistami na jakich trafiasz.

Ja mam ważne pytania:

1. Czy jesteś pewien, że trafiałeś do psychoterapeutów, którzy mieli aktywny certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego bądź Polskiego Towarzystwa Psychologicznego?

2. Czy jesteś w 100% pewien, że psychoterapeuci do których chodziłeś ukończyli 4-5 letnią szkołę psychoterapii atestowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne?

3. Czy jesteś w 100% pewien, że psychoterapeuta u którego pobierałeś psychoterapię znajduje się pod
@pijany_powietrzem: Film, gdzie Krishnamurti próbuje wydedukować czym jest śmierć. Warto zastanowić się nad tym, czego właściwie się podejmujesz, choćby z ciekawości:
https://www.youtube.com/watch?v=WqPSP5AcaAY&list=PL1n30s-LKus4wKy6tSVR4LjHIGrwkWC1u&index=9

Sa polskie napisy. Wystarczy włączyć w ustawieniach (na smartfonie może brakować części języków - nie wiem czemu, ale tak jest → wtedy wystarczy wymusić w przeglądarce, wersję strony na komputer).
Nemayu - @pijany_powietrzem: Film, gdzie Krishnamurti próbuje wydedukować czym jest ś...
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja Ziomek, a czy Ty choć przez chwilę wziąłeś pod uwagę, że u OPa jeszcze nie wszystko over, a jego decyzja to nic innego jak wynik ULECZALNEJ choroby?
Bo tak samo jak możesz mieć rację, tak samo istnieje ziarno niepewności, że jej jednak nie masz, a mimo to pozwalasz sobie na tak szkodliwą dyskusję, która de facto może kogoś do samobójstwa pośrednio pchnąć. I zastanawiam się czy po prostu życie OPa tak