Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się że coś takiego jest możliwe, ale jednak- dziś czeka mnie dobry dzień. Dziś jestem o 2 dni bliżej do samobójstwa, pomimo tego że nadal doba trwa 24h.
Dziś wszystkie moje oszczędność przejmuje mój brat, w taki sposób że nikt w rodzinie nie ma prawa widzieć w tym nic dziwnego.
Dużo pracy jeszcze przede mną, ale jestem o ten jeden krok bliżej wąchania kwiatków od spodu.
#samobojstwo
  • 94
@korin_: No coś musisz mieć nie tak z garem że sobie ustawiasz różowypasek będąc niebieski ale to nie ja jestem od tego żeby ci pomagać tylko lekarz psychiatra.

A co do tego jego brata to tak jak pisałem on ma swoje życie a OP swoje, nikt nikogo nie powinien na siłe trzymać na tym świecie w imię swojego czystego sumienia czy jakichś innych z doopy powodów.

Twoim zdaniem jak OP by
A co do tego jego brata to tak jak pisałem on ma swoje życie a OP swoje, nikt nikogo nie powinien na siłe trzymać na tym świecie w imię swojego czystego sumienia czy jakichś innych z doopy powodów.


Twoim zdaniem jak OP by dalej twkił w tym horrorze terrorze aaaa kuhwaaa niech mi ktoś pomoże ale jego brat za to miałby czyste sumienie to byłoby lepiej? XD No i dla kogo byłoby
@korin_: No tak, przecież ludzie w takich sytuacjach potrafią odwalić jakieś totalne gówno typu zadzwonić na policje XD i co OPa zamkną w psychiatryku co jeszcze bardziej zniszczy mu "życie" XD super pomoc bulwo.

Takie coś bardzo i to bardzo boli.


Tak samo jak przeciąganie cięzkiej wegetacji.

To też nie jest tak, że takie coś się naprawia w jeden wieczór.


A bierzesz pod uwagę że czasem po prostu jest over? czy
A bierzesz pod uwagę że czasem po prostu jest over? czy nie ma takich przypadków?


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: są - ale nie piszesz o tym wtedy na wykopie - bo i po co skoro jest over? Tutaj OP prosi o pomoc ale nie w sposób bezpośredni. Plus ja nie zakładam, że jest over bo i dlaczego mam skreślać człowieka, którego nie znam (staram się zawsze zakładać, że ludzie po drugiej stronie to super
Tutaj OP prosi o pomoc ale nie w sposób bezpośredni. Plus ja nie zakładam, że jest over bo i dlaczego mam skreślać człowieka, którego nie znam (staram się zawsze zakładać, że ludzie po drugiej stronie to super goście) i od razu zakładać beznadziejny scenariusz?


@korin_: Dlaczego zakładać beznadziejny scenariusz? bo tak najczęściej jest, było już kilku mirasów z tagu którzy zrobili magika, gdzie wtedy byłeś? pomogłeś im czy tyko pisałeś oklepane
@korin_: Dlaczego zakładać beznadziejny scenariusz? bo tak najczęściej jest, było już kilku mirasów z tagu którzy zrobili magika, gdzie wtedy byłeś? pomogłeś im czy tyko pisałeś oklepane regułki jak z poradnika dla pracowników linii życia? XD


Jeżeli nie zrobiłeś nic konkretnego (mam na myśli realne działanie a nie pisanie głupot bo to nie kosztuje nic) poza łechtaniem swojego ego jaki to jesteś dobry i ty "pomagasz" to nie mam pytań.


@