Wpis z mikrobloga

  • 0
@tarkaz: Zwyczajnie to dwie różne gry, od ESO oczekiwałem tego co jest w Skyrim tylko w wydaniu multiplayer, a tu dostajemy klona WoW w szacie Skyrim.
  • Odpowiedz
oczekiwałem tego co jest w Skyrim tylko w wydaniu multiplayer


@Pabick: wszystko co jest w skyrim jest w ESO, a właściwie to wszystko co było w każdym TES jest w ESO, jedynie gameplay jest inny bo zamiast klikać, żeby machać mieczem to masz zbindowane ataki pod guziki, jak w każdym mmo zresztą, trzeba się przestawić i ogarnąć co i jak działa i można się cieszyć światem i lore, zdecydowanie jedno
  • Odpowiedz
  • 0
wszystko co jest w skyrim jest w ESO


@tarkaz: Nie, nie jest, chyba nie grałeś w Skyrim, ale zdaje sobie sprawę że to spowodowane jest ograniczeniami związanymi z graniem online, zwyczajnie nie wszystko dało się przenieść w ten sam sposób, zwłaszcza zasięg atakowania, złodziejstwo i łucznictwo.
  • Odpowiedz
@Pabick: nie masz pojęcia o czym mówisz, bo pewnie nawet nie wyszedłeś z samouczka w ESO ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystko w grze jest, ale trzeba do tego dojść ¯\(ツ)/¯ w ESO zabawa zaczyna się jak poznasz jakie są klasy i jakie mają możliwości, pierwsza postać jaką zrobisz możę w ogóle nie odpowiadać oczekiwaniom, ale tu trzeba usiąść i pograć trochę, bo jest sporo do ogarnięcia
  • Odpowiedz
  • 0
@tarkaz: doszedłem do 6 poziomu i sobie odpuściłem, to są dwie różne gry, łucznik od początku spierdzilony, interaktywności z otoczeniem dla złodzieja żadnej, jak ktoś preferuje wojownika to może i ujdzie, zwyczajnie mój styl gry ze Skyrim nie jest możliwy do grania w ESO. Tak jakbym grał w dwie różne gry.
  • Odpowiedz
mój styl gry ze Skyrim nie jest możliwy do grania w ESO


@Pabick: oczywiście, że jest tylko nie stworzysz idealnego buildu od początku, w TES każda czynność jaką wykonujesz daje exp, w ESO jest podobnie, ale trzeba po pierwsze wybrać odpowiednią klasę, a po drugie odblokować drzewka w skillach i levelować konkretne atrybuty, także trzeba mieć pojęcie co się robi, na 6 levelu to możesz co najwyżej odblokować sobie podstawowe
  • Odpowiedz
  • 0
@tarkaz: Jak skończę Skyrim to może jeszcze wrócę do ESO. Jednak na pierwszy rzut oka, mechanika gry przypomina to co jest w WoW.
  • Odpowiedz
@Pabick: powodzenia ze skyrime, grałem od premiery i do tej pory nie skońćzyłem :D nie wiem jak jest teraz w WOW, w ESO masz tak, że każda klasa ma unikalne drzewko skilli, do tego dochodzą drzewka gildii i drzewka z wyboru broni, oraz inne opcjonalne, także można to wszystko miksować i możesz zrobić maga, który walczy np. toporem, albo zrobić orka co będzie używał tylko magii, kwestia rozeznania kto ma
  • Odpowiedz