Wpis z mikrobloga

@Krs90: Ja to w sumie nie rozumiem tego gonienia, by wszystko było w jak najwyższej rozdziałce, wszystko na ultra i minimum 60fps, bo inaczej to tragedia. Odkąd pamiętam, to zawsze trzeba było iść na jakieś kompromisy z grafiką - albo kupić turbografikę z chłodzeniem wodnym, albo po prostu ustawić mniej istotne elementy na medium/low, albo zmniejszyć rozdzielczość. Far Cry i Crysis w sumie zapoczątkowały chyba ten trend, że wypuszcza się grę,
@bonus: Wiele ustawień Ultra to bezsensowne pożeracze zasobów, gdzie za 1% lepszy obraz, praktycznie nie do zauważenia różnicy nawet w porównaniu lewej do prawej wpierdzieli ci kilkanaście % fps. Na HUB nawet chyba było że ustawienia Ultra nie mają żadnego sensu i o ile można je odpalać w benchmarkach dla testów to w praktyce nie powinno się na nich grać, bo to tylko palenie krzemu i prądu.
@Khaine: Nawet branża tak uważa, ale szary wykopek tego nie rozumie i brandzluje się do benchamrków które po prostu muszą być robione w takich konwencjach. Już nie wspominam, że często ta sama gra na konsolach to jest medium czasem high, o ultra to mogą zapomnieć
bonus - @Khaine: Nawet branża tak uważa, ale szary wykopek tego nie rozumie i brandzl...
@Krs90 #!$%@?ć to, kupuję konsolę i mam wywalone. Może nie jest Uber turbo grafika jak na kompie (której i tak bym nigdy nie zobaczył bo na takiego kompa nie byłoby mnie stać albo musiałbym brać kredyt żeby sobie coś takiego kupić) ale za to wkładam płytę z grą i po prostu gram