Wpis z mikrobloga

Dwa dzbany, jeden lepszy od drugiego.

Pierwszy przejechał na czerwonym i zatrzymał się za przejściem/przejazdem, jakby to cokolwiek zmieniało i miało jakikolwiek sens.

A drugi ślepy, przyjewał w niego z taką prędkością że chyba w ogóle nie patrzył na drogę (°°

Babka mogła stwierdzić, że raczej nikt nie będzie walił w auto przed sobą - niestety się przeliczyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://wiadomosci.onet.pl/bialystok/koszmarny-wypadek-w-bialymstoku-rowerzystka-wyleciala-w-powietrze/6gpe0z2

#wypadek #patologiazmiasta #samochody #rower
enron - Dwa dzbany, jeden lepszy od drugiego.

Pierwszy przejechał na czerwonym i zat...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-23 o 18.10.46

Pobierz
  • 6
Pierwszy przejechał na czerwonym i zatrzymał się za przejściem/przejazdem, jakby to cokolwiek zmieniało i miało jakikolwiek sens.


@enron: To ma sens. Jeśli przez zagapienie się przejeżdżasz na czerwonym świetle to hamowanie pomoże tym co jadą za tobą na ślepo.
  • 1
@enron: Sory ale patolem też jesteś ty jesli uważasz że awaryjne hamowanie przed czerwonym to złe zachowanie . Przeciez alternatywa jest kolizja z ruchem poprzecznym. Jak ty to mozesz porównywać do wyładowania sie komuś w dupe


@cwlmod: ok, moja wina, nie zauważyłem że tam dalej jest skrzyżowanie. W takiej sytuacji oczywiście słusznie że się zatrzymał, choć dzban że w ogóle przejechał na czerwonym.
@enron Nie wiem czy dzban, bo każdy popełnia błędy. Fakt, że popelnil drogi bład ale ratował co się dało. Ze zdjęcia wynika że zatrzymał sie tuż za przejściem, wiec fart że pieszego nie skasował, ale coś ogarnął.

Pytanie co w głowie ma drugi kierowca :|