Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Choć zbliżam się wielkimi krokami do 40-stki, to najbardziej podobają mi się kobiety w przedziale 20-24 lat.
W wieku 26 lat tracą ten powiew młodości moim zdaniem, twarz też ogólnie nie jest już taka młoda.
No widać pewną różnicę między 22 latką a 26 latką, na niekorzyść tej drugiej przeważnie.
Rozumiem DiCaprio, korzysta z życia ile może.
#rozowypasek #rozowepaski #blackpill #randki #kobiety #polki #p0lki #seks #milosc #badoo #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
nie ma w tym nic dziwnego, nie wiem jak komus może się podobać baba 30+.


@Pasterz30: @AlienFromWenus
Incele i przegrywy po prostu mówią jak jest, bo nie mają nic do stracenja - i tak nie ruchają.

Taki normik powie babie, że najładniejsze to są maks 25 latki, to jego 30 letnia partnerka przez 2 miesiące będzie mu robić jazdy, że jak tak to niech sobie seksu szuka u tej 25 latki,
  • Odpowiedz
najbardziej podobają mi się kobiety w przedziale 20-24 lat.


@mirko_anonim: jak byłeś nastolatkiem to podobały ci się 20-24, jak miałeś 24 to podobały ci się 20-24, jak masz 40 to podobają ci się 20-24 i jak będziesz miał 60 to będą ci się podobały 20-24 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim tu bardziej o to chodzi, że są w optymalnym wieku najczęściej.

p0lki witaminki zaraz się zesr…, że za stary jesteś, bo z takimi jak w Twoim typie nie ma o czym gadać. Po czym uzmysławiasz sobie, że właśnie dlatego Ci się podobają, bo z p0lkami na pewno wspólnych tematów nie uświadczysz, a dodatkowo są w chol… erę paskudne i z przebiegiem jak kamaz na Uralu.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: napisał różowa… prawda jest taka ze większość kobiet ma prime w wieku 21.
Po 25 roku zycia organizm produkuje za mało kolagenu, pojawiają się zmarszczki i skóra wyglada innaczej.
Owszem są kobiety które „nic sie nie zmieniają” miedzy 24 a 30 rokiem zycia. Są tez takie które do 40 wyglądaj jak 20 łatki a przynajmniej bardzo atrakcyjnie.
Są tez takie które nadrabiają wiek rosnącym zadbaniem,

Są tez takie które posiadają
  • Odpowiedz
@topikPajak:

Co z tego że różowa to napisała xD

Wiem, widzę po znajomych na FB. Dziewczyny młodsze ode mnie wygladają na 40+

Ale skoro są 30-40 latki, które wyglądają młodo i atrakcyjnie, to dlaczego gościu stwierdza że "eee powyżej 25 lat więc stara i nie biorę" skoro na oko nie dostrzega różnicy, a zadziałał na niego jedynie aspekt psychologiczny czyli świadomość ile ona naprawdę ma lat?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ja mówie nie które wygladają dobrze ale jest róznica w wyglądzie ty mówisz są nie które które wygladaja dobrze.

To częścią wpsólna jest to ze zgadzamy że nie wyszstkie sie starzeją ładne.

I wszystko to po to zeby stwierdzic oko nie widzi róznicy XD Na pewno chciałbym w towierzyć jako kobieta ale tak nie jest.
  • Odpowiedz