Wpis z mikrobloga

Nie ma gorszego przekleństwa niż urodzenie się jako osobowość INTJ. Rodzisz się z literką "T" w środku i już wiesz że będziesz miał #!$%@? w życiu. Niby wszystkie największe mózgi mają taką osobowość, jakieś Einsteiny, Nietsche, Musk'i itd. ale co z tego. Jesteś rozkminiaczem i będziesz każdą sytuację analizował 50 razy. Zwłaszcza te z przeszłości. Puściłeś kiedyś przez przypadek bąka przy całej klasie trzymając w ręku zielone pióro i wszyscy się śmiali? Przez następne lata będziesz sobie o tym przypominał zawsze jak zobaczysz zielone pióro. Kij z tym, że to było 23 lata temu i nikt o tym nie pamięta oprócz ciebie. Ty będziesz pamiętał. I tak z każdą sytuacją. Czemu pamiętam i nawiedzają mnie tylko te złe sytuacje w których mogłem coś zrobić lepiej? Czemu sam nie pamiętam takich sytuacji związanych z innymi osobami? To jest właśnie przekleństwo rozkminiaczy życiowych i overtthinkerów. A literka "I" na przedzie wcale nie pomaga, bo każdą porażkę będziesz przeżywał sam, samotnie, do końca swoich dni.
Dlatego jak jesteś, powiedzmy 14 latkiem, zrób sobie test osobowości Junga. Jak ci wyjdzie INTJ to wiedz, że masz się cieszyć każdą chwilą, bo masz #!$%@?. Ciesz się póki nie masz w bagażu na plecach setek sytuacji które już się zdażyły a ty rozgrywasz je ponownie w swojej głowie. Bo później będzie już tylko gorzej i z każdym kolejnym rokiem bagaż będzie się tylko powiększał.

#oswiadczeniezdupy #samotnosc #doomer #introwertycy #feels #rozkminy #overthinking i może troche #przegryw #depresja
  • 9
  • Odpowiedz
@luckylukk: Po 1. to nie warto tym się sugerować, bo te testy 16personalities nie są uznawane za fachowe diagnozy nawet. Po 2. uważam, że jednak typ INFP jest dużo gorszy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@luckylukk: Robiłam ten test kilka razy i za każdym razem wychodziło coś innego, raz miałam też INTJ, a w innych tylko literka I pozostawała ta sama. To mam "#!$%@?" czy nie?

A literka "I" na przedzie wcale nie pomaga, bo każdą porażkę będziesz przeżywał sam, samotnie, do końca swoich dni.


Można być introwertykiem i mieć znajomych.
  • Odpowiedz