Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: Co nie znaczy że po 18 latach rządów POPIS musimy głosować na tylko 2 partie. Trzeba głosować za innymi aby coś się w tym grajdole zmieniło. Mówienie że na najsilniejszego byle nie na pis jest głupotą do kwadratu. Oni też socjale i drenowanie budżetu i dług, tak samo będą sie poniżać dla emerytów. Możliwe że mniej ordynarnie jak pis ale nadal to nic nie zmieni, NFZ, ZUS, Podatki, Prawo podatkowe,
@ProrokFpjerdolu: Wiem żę pis zagarnął aparaty państwowe, pod koniec rządów PO też wkraczało CBA chyba do dziennikarzy i zabierano sprzęt. Tak wiem pis ich przebił i to dużo ale mówienie że Po potem na co chcesz to znowu będzie pis. Bo jak wygra po to nie wprowadzi żadnych znaczących zmian które mogą ich dotknąć. Spełnia trochę obietnic ale struktura państwa sie nie zmieni. A przez następne 4 lata pis będzie krzyczał
@CorniMati:
glosując na niszowe partie masz mniejszy głos przez metodę d'hondta, najważniejszy cel to odsunąć PiS od władzy, wnioski wysuń sam. ABW w Wprost i jest pikuś przy przemycie broni, pegasusie i rozmontowaniu sądu najwyższego

Takie gadanie jest szkodliwe, w 1933r też byś nie zagłosował na opozycje do Hitlera bo kiedyś coś zrobili?
dzemzrzodkiewki - @CorniMati: 
glosując na niszowe partie masz mniejszy głos przez me...

źródło: UtEB56Q8dN9mZiyv

Pobierz
dla tych co pamiętają 2008 tusk nie jest alternatywą


@aulus: taki idiotyzm może napisać poważnie tylko ktoś, kto w 2008 roku przygotowywał się do komunii i nasłuchał się za dużo pijanego wuja przy okazji
@aulus: Pamiętam doskonale rządy PO i sam siebie w duszy przepraszam za to, że w nich zwątpiłem i głosowałem na Nowoczesną zachęcony wizją podejścia gospodarczego. Przewinienia PO to obecnie jakieś grosze i drobniaki w porównaniu do tego co nas kosztuje rządzenie przez pis.