Wpis z mikrobloga

@Hariel:

@WyzwolonaPodrozniczka dziwisz sie ze Pasut ma pogarde wzgledem kobiet, skoro widzi dziewczyne gotowa oddac sie facetowi tylko dlatego bo mówi w innym jezyku? p0lka I psu da jak ten bedzie szczekal po angielsku

Ale jakby się chciała oddać od razu wykopkowi to już by było spoko, nie? xD Po prostu jak zwykle macie ból dupy, że was wszystko omija i że kobiety wolą innych facetów. Standard.

@WyzwolonaPodrozniczka moze i dnem
@Hariel: Ale dlaczego w tak niezdrowy sposób interesujesz się cudzą p!zdą? Martw się o swojego pena w gaciach, kobiety mogą sypiać z kim chcą i mamy wysrane na to, że to się komuś nie podoba. Skończyły się czasy, w których mogliście "nadzorować" nasze życie seksualne, teraz możecie tylko oglądać jak się bawimy i korzystamy z życia :)))
@dekogangster: ale się cieszę, że mam to za sobą i udało mi się randkować jeszcze z normalnymi dziewczynami. Finalnie mam fajną żonę. Młodszemu pokoleniu nie zazdroszczę xD na pewno nie atencjonować tych wywłok.
@WyzwolonaPodrozniczka nie interesuje mnie jej p1zda. Jak dla kogos kto duzo pracuje za granica, jako specjalista I stara sie prezentowac cos soba, ciezko sie slucha ze p0lki sa najłatwiejsze w Europie. Ukrainki juz wiecej sobą prezentuja za granicą niz nasze p0lki.
Wy możecie natomiast się dwoić i troić a i tak c!py nigdy nie zobaczycie xD


@WyzwolonaPodrozniczka: wolę zapłacić niż taką brać w obroty, poważnie.

Widziałem co erazmusi Hiszpanie w powiatowym robili, jak się dziewczyny łasiły do przeciętnych ziomków, tyle że inaczej wyglądali. Ile samotnych matek z ciemnymi bombelkami łazi to tu to tam. A później ja z podatków m. In. Na takie się dokładam.

Jak to kiedyś kumpel powiedział - tak