Wpis z mikrobloga

Czekam na film Holland finansowany z pieniędzy Unijnych o zamachach terrorystycznych w Europie, imigranckich strefach NO-GO gdzie Policja się boi zapuszczać, blokowaniu ulic przez tysiące islamistów którzy się modlą, o Polaku który został zgwałcony na stacji metra czy zbiorowym gwałcie podczas sylwestra na różnych kobietach które się bawiły w centrum miasta, o zamieszkach we francji po tym jak policja zbyt ostro potraktowała czarnoskórego przestępcę. Różnica by była taka, że tu faktycznie są dowody na to.

#zielonagranica #holland #konfederacja #film
  • 11
@andbatros: Wiesz jak tego nie widzisz to jest dla ciebie abstrakcja.Tego nie ma sobie myślisz.Nie.To jest i będzie.Bedac na zachodzie ,widząc to wszystko to uświadamiam sobie ,że nas to też czeka w Polsce.Widzac filmy czy wypowiedzi stuhra czy Holland ja jestem PEWNY ,że to agentura.
polacy zmuszali niemców do działań antysemickich


@merriweatherpostpavilion: No to drażliwy temat. Niemcy zaczęli budować obozy kolonijne dla dzieci a źli polacy zmusili Hitlera żeby to przerobił na obozy śmierci. Niestety ksiązki o historii to przekłamują bo Polacy wydają miliardy żeby ukryć ten niewygodny fakt.
Nawet Holland się boi poruszać ten temat z racji swojego pochodzenia
@andbatros tak, powinno się głodzić grupę zmanipulowanych imigrantów w lesie, bo jakiś margines społeczny z tych krajów odwala coś na zachodzie. Pushbacki tak, ale głodzenie i pozostawienie ludzi na wymarźnięcie nie.
Tutaj w Holandii też patola z Polski grasuje coraz liczniej i holendrzy, szczególnie kobiety się ich niestety często boją, bo bywają zapijaczeni i agresywni. Patola się znajdzie w każdym narodzie, w jednym trochę mniej, w innych trochę więcej. Te protesty we
@konsonanspoznawczy: Jak zapijaczona i agresywna patola z Polski grasuje w Holandii to rozumiem Holendrzy ich przygarniają do własnych mieszkań w trosce o ich życie? Bo jak nie no to trzeba o nich film nakręcić jacy są straszni dla Polaków.

Czy widziałeś filmy z tego co się działo na przejściu granicznym? Jak rzucali kamieniami w naszych Strażników i Policjantów?
Albo krzyczeli Fuck Poland? Ile na tej granicy miałeś biednych dzieci i matek?
@andbatros ale kto przyjmuje ich do własnych mieszkań? Jakiś promil poprapańców.
Poza tym powiedziałem jasno, push backi tak, ale zostawienie na zamarznięcie w lesie nie. Nie jestem za przyjmowaniem imigrantów.
Niemniej racja, no generalnie ciężko tutaj w tej sprawie wiele zdziałać na gruncie humanitarnym na granicy, jeśli mamy ich zniechęcić do podejmowania prób przekraczania granicy. Ciekawy jestem co będzie w filmie
@andbatros poza tym ta afera wizowa to przy tym kryzysie granicznym pikuś. PiS w ciągu zaledwie 2 lat przyjął 1,35 mln imigrantów z krajów trzeciego świata. Lewica się chowa, prawicowa Polska zalała europę imigrantami i jest to fakt. Nikt tak w ostatnich latach nie przyjmował imigrantów z trzeciego świata jak PiS. Oczywiście ci imigranci w znacznej większości skończą na zachodzie, a nie u nas