Wpis z mikrobloga

#wyzwanieplastyczne #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #magg

Temat: Miasto przyszłości
Tytuł: Dwie opcje
Interpretacja dość prosta - bez naciskania czerwonego guzika lub po jego naciśnięciu.

Jak idąc do skanera pokazałem żonie, skomentowała: "No, jak pis wygra wybory to trzeba będzie spierdzielać z kraju". I dopiero wtedy pojąłem, jak bardzo zmarnowałem pomysł. A górne mogłoby być tak piękne z portretami wodza na sztandarach i jarokomando pałującymi opozycjonistów. Albo po prostu na całą stronę parada w dzień urodzin wodza, gdzie z wielkiego kaczkodromu pozdrawiałby wiwatujące pod przymusem tłumy.
smiech2 - #wyzwanieplastyczne #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #magg

Temat: Miasto pr...

źródło: miasto_przyszlosci

Pobierz
  • 10
  • 1
@yourgrandma: Wczoraj byłem u mechanika pobawić się w zamienianie kół. I podjeżdżam, a on ma na podwórku swoje stare Seicento podniesione do góry na takim ręcznym wózeczku widłowym. Wisi i ma rozebrany kawałek przodu (zdjęte koło i dostęp do silnika od dołu, bo poszła poduszka jedna).
Także nie należy się śmiać z potęgi sztaplarki.

@maegalcarwen: Mogłem w sumie coś w ten deseń dać - idziemy w tym kierunku, że bym
smiech2 - @yourgrandma: Wczoraj byłem u mechanika pobawić się w zamienianie kół. I po...

źródło: abzr3n9_460s

Pobierz
@yourgrandma ejjj... Ja skończyłem studia i wylądowałem na wózku widłowym bo sprawia mi to radość i nie czuję, że pracuję za karę. Co prawda psychicznie ciężko czasem wytrwać z tymi ludźmi po zawodówce, ale można się przyzwyczaić ( ͡º ͜ʖ͡º) kasa też spoko xD
  • 0
@shalisek: Jaka kara? Pilotowanie mecha to zaszczyt i przyjemność. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pamiętam jak za gówniaka rozładowywaliśmy z kuzynem palety z ziemią ogrodową i nie chciał mi dać pojeździć wózkiem. Bo jakby co, to go ojciec zabije. A jestem kurde ze 2 lata starszy od niego!