Wpis z mikrobloga

#wyzwanieplastyczne #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #magg

Temat: Miasto przyszłości
Tytuł: Dwie opcje
Interpretacja dość prosta - bez naciskania czerwonego guzika lub po jego naciśnięciu.

Jak idąc do skanera pokazałem żonie, skomentowała: "No, jak pis wygra wybory to trzeba będzie spierdzielać z kraju". I dopiero wtedy pojąłem, jak bardzo zmarnowałem pomysł. A górne mogłoby być tak piękne z portretami wodza na sztandarach i jarokomando pałującymi opozycjonistów. Albo po prostu na całą stronę parada w dzień urodzin wodza, gdzie z wielkiego kaczkodromu pozdrawiałby wiwatujące pod przymusem tłumy.
smiech2 - #wyzwanieplastyczne #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #magg

Temat: Miasto pr...

źródło: miasto_przyszlosci

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@smiech2: co wam te naziole zrobiły że się trawestacji ich symbolu używa do pokazania "tych złych"
skoro żona Ci to powiedziała gdy szedłeś do skanera to jeszcze mogłeś zrobić nowy obrazek. Ale to co zrobiłeś też ładne.
  • Odpowiedz
  • 1
@yourgrandma: Wczoraj byłem u mechanika pobawić się w zamienianie kół. I podjeżdżam, a on ma na podwórku swoje stare Seicento podniesione do góry na takim ręcznym wózeczku widłowym. Wisi i ma rozebrany kawałek przodu (zdjęte koło i dostęp do silnika od dołu, bo poszła poduszka jedna).
Także nie należy się śmiać z potęgi sztaplarki.

@maegalcarwen: Mogłem w sumie coś w ten deseń dać - idziemy w tym kierunku, że bym
smiech2 - @yourgrandma: Wczoraj byłem u mechanika pobawić się w zamienianie kół. I po...

źródło: abzr3n9_460s

Pobierz
  • Odpowiedz
@yourgrandma ejjj... Ja skończyłem studia i wylądowałem na wózku widłowym bo sprawia mi to radość i nie czuję, że pracuję za karę. Co prawda psychicznie ciężko czasem wytrwać z tymi ludźmi po zawodówce, ale można się przyzwyczaić ( ͡º ͜ʖ͡º) kasa też spoko xD
  • Odpowiedz
  • 0
@shalisek: Jaka kara? Pilotowanie mecha to zaszczyt i przyjemność. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pamiętam jak za gówniaka rozładowywaliśmy z kuzynem palety z ziemią ogrodową i nie chciał mi dać pojeździć wózkiem. Bo jakby co, to go ojciec zabije. A jestem kurde ze 2 lata starszy od niego!
  • Odpowiedz