Wpis z mikrobloga

@johoho_ibutelkarumu: polecam zastosować taki mały reframing, nie mów, ze próbujesz rzucić czy rzucasz gdy ktos Ci zaoferuje. Mów, ze nie palisz i nie pijesz alkoholu. Niby mała zmiana ale robi ogromną różnicę.
  • Odpowiedz
@johoho_ibutelkarumu nikotyna jest silnie uzależniająca i rzucanie alko z fajkami na raz może być zbyt trudnym zadaniem. Imho powinieneś to robić etapami, bo jak zrobisz na raz możesz szybko się złamać w obu postanowieniach. Często tak jest że mamy przypływ motywacji i wszystko na raz chcemy naprawić. Ale niestety walka z nałogiem to długotrwały proces. Dlatego radził bym najpierw ten łatwiejszy a bardziej szkodliwy nałóg pokonać. Chyba że mało paliles, to może
  • Odpowiedz
#alkoholizm #odjutra Zmieniłem numer,rzuciłem alko. Zostało mi parę papierosów i też kończę z tym gównem. do niedzieli odpoczywam,a potem jadę do stolicy do pracy z zakwaterowaniem. Będzie dobrze


@johoho_ibutelkarumu: Dzisiaj mija 30 dni od rzucenia alko, fajki zamieniłem już dawno temu na IQOS (wiem, ale zawsze to lepsze, mam nawyk trzymania czegoś w ręce - myślę o fajce). Uwolnij się od tych strasznych nałogów. Usiądź sobie w nowym mieszkanku w stolicy
  • Odpowiedz