Wpis z mikrobloga

Żałuję, że wysłałem na Ukrainę blisko 40 tys. złotych w pomocy humanitarnej.

Gdybym był bardziej ogarnięty i świadomy tego, że skoro ruskie się nie zmieniły i nadal są dziczą- i ukry również - wydałbym te pieniądze na dzieci w rodzinnych domach dziecka albo na jakieś hospicjum.

Więcej tego błędu nie popełnię, więcej nie będę pomagał obywatelom państwa, które mimo otrzymywania od mojego ogromu pomocy, pluje na nie.

Kończę też z przyjaznym nastawieniem w stronę ukr, od dziś będę opryskliwy i niemiły do granic możliwości.

<pokazuje środkowy palec ukrom>

#ukraina #polska #wojna #bekazpodludzi #niepopularnaopinia
  • 38
  • Odpowiedz
@dzielnicow: No cóż, była euforia pomocy, popłynąłeś razem z tłumem, wypadało pomagać. Szkoda, że teraz takie słowa z ich strony padają, jak ich wspieram od samego początku, to tak teraz jest jakiś niesmak. Ech.
  • Odpowiedz
  • 0
@telemach20: a moja świętej pamięci babcia (uciekła przed ukraińskimi siepaczami) zawsze mówiła - "wnusiu, nigdy nie ufaj ukrom! Nigdy! To jest taka sama dzicz jak sowiety". Chciałem wyjść na przeciw stereotypom, pokazać, że Polacy potrafią odłożyć spory na bok i pomóc nawet komuś takiemu jak ukry, mimo całej naszej ciężkiej historii. A tu luj, babcia miała rację i teraz się pewnie ze mnie śmieje i woła "a nie mówiłam?".
  • Odpowiedz
Żałuję, że wysłałem na Ukrainę blisko 40 tys. złotych w pomocy humanitarnej


@dzielnicow: tak, wszystkie konfiarze i inne koniasze wysyłali tysiące tysięcy Ukrainie ale wyłączyli telewizor, włączyli myślenie i więcej nie wyślą.

Zlituj się
  • Odpowiedz
@dzielnicow: Dokładnie. ja wysłał na UPAina ekwiwalent 200 000 000 rubli. Teraz już nie wspieram, pamiętacie że Wołyń? Podpisano Jan Kowalskij, Warszawski Oblast.
  • Odpowiedz
@dzielnicow: Ty lepiej do psychiatry idź jeżeli żałujesz pomocy humanitarnej dla ludzi bo rząd ukraiński pokłócił się z polskim o to, że Polacy za mało w sklepie za chleb płacą.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Komentarz akurat świetnie pokazuje polską rację stanu i realizację interesów strategicznych Polski poprzez wspieranie wysiłku wojennego. Ananas, ale przygłupi to najwyżej Ty jesteś.
Edit. Widzę że konfiarz.
Reaktywacja związku radzieckiego ważniejsza niż Polska. Jak już połączycie nas z Rosją to będzie protestować przeciwko przyłączeniu do federacji ludowej Ukrainy? xD Jak nie znasz odpowiedzi to zapytaj w ambasadzie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Rogovic: widzę, że stosowanie gestapowskich metod nadal w modzie. Wskaż gdzie napisałem o łączeniu się z Rosją xD Po co w ogóle takie kretynizmy wypisujesz? Tak bardzo masz nasrane we łbie?
  • Odpowiedz