Wpis z mikrobloga

Żałuję, że wysłałem na Ukrainę blisko 40 tys. złotych w pomocy humanitarnej.

Gdybym był bardziej ogarnięty i świadomy tego, że skoro ruskie się nie zmieniły i nadal są dziczą- i ukry również - wydałbym te pieniądze na dzieci w rodzinnych domach dziecka albo na jakieś hospicjum.

Więcej tego błędu nie popełnię, więcej nie będę pomagał obywatelom państwa, które mimo otrzymywania od mojego ogromu pomocy, pluje na nie.

Kończę też z przyjaznym nastawieniem w stronę ukr, od dziś będę opryskliwy i niemiły do granic możliwości.

<pokazuje środkowy palec ukrom>

#ukraina #polska #wojna #bekazpodludzi #niepopularnaopinia
  • 38
@Ka4az: nie, ty mi zarzucasz, że kłamię - napisz na jakiej podstawie tak twierdzisz skoro nawet dowodów nie widziałeś (nie posiadasz takowych bo skąd), nawet nie prosiłeś o nie tylko od razu "wyrok" XD Zatem krótko - lubujesz się w gestapowskich metodach? A może bardziej ci odpowiada metodologia sowiecka i NKWD? He?
@kobiaszu: komu, wam mam coś udowadniać? LOL.Mogę ew. pokazać e-maila z podsumowaniem, ale zacienię newralgiczne informacje ale nie tym co na mnie plują, tym cha w d.
@Ka4az: czyli metody NKWD/Gestapo. Winszuję - domyśl się czego.
@Ka4az: nie wpłaciłem pieniędzy, zebrałem dary na kwotę około 40 tysięcy złotych. Skoordynowałem lokalnie całą akcję - probono, bezinteresownie.

Zanim pokaże dowody na udzieloną pomoc przyznaj, że zachowałeś się jak Gestapowiec/NKWDZista i przeproś.
@dzielnicow no chyba średnio bezinteresownie, skoro teraz żałujesz, bo jakieś polityczne decyzje zostały podjęte przez władze. Przecież zwykli ludzie nie są niczemu winni, żeby ich traktować gorzej. Rozumiem jakbyś tę kasę dał na ukraińskie wojsko, to mógłbyś żałować.