Wpis z mikrobloga

@chud: Znam historie jednej pani doktór, co przyjeżdżała raz w miesiącu na jeden dzień do prywatnej przychodni i kosiła 10 koła za jeden dzień. To sobie wyobraź ile hajsu mogła zgarnąć objeżdżając takie przychodnie.
@chud: @telemach20

Kilka mc temu poszedłem do przychodni POZ zarejestrować się na wizytę po jakiś antybiotyk bo od tygodnia mnie trzymało. Pani przy okienku: Nie ma już wolnych miejsc na jutro, dopiero w przyszłym tygodniu, nie mogę Pana zapisać ale proszę przyjść kiedy będzie pan doktor i zapytać czy przyjmie. Typowe zagranie aby grafik nie był wypełniony i pan doktór miał wolną rękę co do ilości pacjentów.

Niestety, bez większej podaży
@chud Zależy, większość lekarzy nie będzie tyle zarabiać, chyba ze pracując 400 godzin. Za to jak się jest specjalistą robiącym prywatnie jakieś dobrze płatne rzeczy (usg, jakieś żylaki, hemoroidy, lasery, itd.) to jak najbardziej
@telemach20:

Znam historie jednej pani doktór, co przyjeżdżała raz w miesiącu na jeden dzień do prywatnej przychodni i kosiła 10 koła za jeden dzień. To sobie wyobraź ile hajsu mogła zgarnąć objeżdżając takie przychodnie

Tak było, byłem tą panią doktor xD

Nawet jakby pracowała 10h i brała 300 zł za 20-minutową wizytę bez żadnych przerw i wszystko na czerno to wciąż nie wyjdzie 10k.

Po co pisać takie brednie?