Wpis z mikrobloga

Drodzy mieszkańcy Szczecina proszę o opinię na temat Pomorzan, a dokładniej ulicy Budziszyńskiej. Trafiła mi się tam całkiem niezła oferta mieszkania i zastanawiam się czy szykować zestaw samoobrony czy spokojnie mogę tam mieszkaćXD #szczecin #pomorzany
  • 18
  • Odpowiedz
@worldcitizen spokojnie możesz tam mieszkać, nie ma tam za bardzo patoli, nie czytaj tych opini z dupy, najlepiej to pojedź tam sam parę razy w różnych porach dniach i sam oceń okolicę, zawsze możesz zagadać do lokalnych mieszkańców.

Wiem, że to może dużo zachodu, ale przy kupnie warto samemu poświęcić trochę czasu na tzn reaserch

Nie wiem, czy tak wygląda szemrana okolica:
Dominek - @worldcitizen spokojnie możesz tam mieszkać, nie ma tam za bardzo  patoli, ...

źródło: temp_file1935253370294471304

Pobierz
  • Odpowiedz
@worldcitizen: mieszkam od 4 lat, mysle ze nie wiecej patologii niz na niebuszewie. Nic mi sie nie stalo, a laze czesto po nocy. Z minusow brak porzadnego marketu (lidla, biedronki) zeby podejsc z buta. Z plusow, latwo wyjechac z miasta (krygiera), zajezdnia trawajowa.
  • Odpowiedz
@czlowiek-z-bagna op nie sprecyzował, gdzie dokładnie chce kupić, dodałem zdjęcie z tej ulicy, a wcześniej są oczywiście bloki, ale nie powiedziałbym, że mieszka tam, aż taka patola, bez przesady.

Wprowadzenie ludzi w błąd, to jest dodanie zdjęcia z google maps z tej ulicy? Xddd raczej wasze ogólnikowe #!$%@? to jest wprowadzenie ludzi w błąd
  • Odpowiedz
@worldcitizen: Patola? na pewno kiedyś była zwłaszcza w pierwszych 2-3 kamienicach koło pętli, ale generalnie im dalej na południe leci ulica tym spokojniej. Sklep monopolowy przy Boryny czasami jeszcze straszy żulernią ale tak to względnie spokojna okolica.
  • Odpowiedz
Im dalej na południe tej ulicy tym spokojniej. Przy pętli potrafią dziać się ciekawe rzeczy, ale patolka raczej sama ze sobą tam robiła rozwałkę, przynajmniej kilka lat temu.
  • Odpowiedz
@worldcitizen: A ja sobie myślę, że dzisiaj już nie ma takiej "prawdziwej" patologii żeby obawiać się tego gdzieś mieszkać :). Generalnie podejrzewam, że na każdej dzielnicy/osiedlu znajdziesz miejsce w której przebywa albo okoliczna żulernia albo osoby gorzej się zachowujące. I wydaje mi się, że tak samo bezpiecznie można się czuć na pogodnie, niebuszewie czy gumieńcach.
  • Odpowiedz
@worldcitizen: jak blisko pętli aczkolwiek remontują tam teraz to słabo, głośno, brzydko, duży ruch i sporo alkusów + smrody z okolicznych fabryk ale to bliżej bosmana
  • Odpowiedz