Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam ogromny problem z poceniem się. Czytałem wiele opinii na temat blokerów potu, a w szczególności na wykopie często pojawiał się ten od ziaja.

Próbowałem w swoim życiu wiele rozwiązań, takie jak dezodorant antyperspirant w sztyfcie, czy też w spreju i tym podobne, ale praktycznie nigdy nie spotkałem się z takim, aby był skuteczny.
Najgorzej sobie radziły kulki, kiedy z samego rana korzystałem to praktycznie po 3 godzinach miałem mokre pachy i wydobywał się zapach niezbyt przyjemny.
Pisali niektórzy, że antyperspiranty używa się wieczorem w nocy, a nie z samego rana. Zrobiłem tak i było jeszcze gorzej niż jakbym korzystał z rana xdd

Najlepiej radził sobie spreje, ale po skończeniu zajęć w szkole, czy tam na uczelni to jak już wsiadałem do autobusu nie mogłem nawet podnieś ręki, aby się złapać czegoś, aby nie przywrócić gdy brakowało miejsca, bo mi śmierdziało z pachy i miałem ją mokrą.
Często w połowie zajęć cały efekt przestawał działać.

Nigdy nie korzystałem z blokeru, w dodatku z tego co widze, to jest on w kulce dlatego podchodze do tego z ogromnym dystansem i uprzedzony życiowym doświadczeniem.
Pytanie kieruje do osób, które mają ogromne problemy z poceniem się jak ja - czy ten bloker serio działa i wystarczy? Czy korzystacie z czegoś mocniejszego. Myślałe,aby taki bloker nałożyć na moją skóre pod pachą i dla pewności jeszcze psiknąć się jakimś dezodorantem. Sprawdzi się to do czasu, aż wróce do domu w spokoju i bez przykrego zapachu?

#perfumy #bloker #higiena



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam ogromny problem z poceniem się. Czytałem ...

źródło: Ziaja-YEGO-BLOKER-anty-perspirant-dla-m%C4%99%C5%BCczyzn-60-ml

Pobierz
  • 10
@mirko_anonim: Ja zacząłem grubej rury, od "etiaxilu" nie ma bata żebyś się po nim pociła. Mocniejszego środka nie używałem. Miał tez niezbyt miły efekt uboczny. Doś mocno swędziała mnie po nim skóra pierwszej nocy. (ma to związek z faktem że golę włosy pod pachami, etiaxil nie lubi też wilgoci, np. po myciu). Ale można śmiało powiedzieć, że po jednej aplikacji na noc, na tydzień miałem spokój z poceniem. Potem przerzuciłem się
@mirko_anonim: ja mam meeeega problem z poceniem. Ten Ziaja tylko biały na noc po kąpieli 2x w tygodniu i zero problemu pod pachami. Niestety plecy i "pod cyckami" -ćwicze sporo i mam klatę- nadal jest dramat. Zwłaszcza plecy są problemem, natomiast bloker pod pachy 10/10 oceniam. Tanio i działa
@mirko_anonim Antyperspira ty musza miec czas sie wchlonac, nic dziwnego ze po 3h masz mokre pachy, ale przepis jest cholernie prosty. Myjesz się wieczorem i nakładasz bloker/antyperspirant. Rano wstajesz i (zmywasz resztki blokera/antyperspirantu jesli tak kaze instrukcja na opakowaniu lub nie) i nakladasz dezodorant. Cale zycie kupowalem antyperspiranty mocne 24, 48, 72h i nic, a wystarczylo przeczytac instrukcje :p Jak reka odjal.
@mirko_anonim: kup sobie to, na noc po prysznicu na suchą skórę użyj i poczekaj z godzinę aż się wchłonie, ja sobie chodzę bez koszulki albo w bezrękawniku. Rano koniecznie zmyj i użyj jakiegoś antyperspirantu w sprayu. Na początku użyj 3-4 dni pod rząd, jeśli będziesz miał podrażnienia i będzie piekło to zmniejsz częstotliwość. Mi teraz wystarcza jak użyję 2x w tyg i brak problemów z poceniem się a miałem kiedyś dość
olek1239871 - @mirko_anonim: kup sobie to, na noc po prysznicu na suchą skórę użyj i ...

źródło: 1

Pobierz
@malin90: podbijam. Mnie też etiaxil uratował w gimnazjum, a pociłam się hardkorowo. Takie same efekty uboczne, trzeba było uważać aby nie stosować bezpośrednio po goleniu. Ja używałam czerwonej wersji ale jest też delikatniejsza niebieska. Używałam parę miechów, a potem przestałam i problem zniknął. Możliwe że trochę bardziej wzmogło się pocenie na głowie podczas wysiłku ale to mała cena za możliwość podniesienia ręki na lekcji czy w autobusie.