Wpis z mikrobloga

Mogę potwierdzić, że jakieś 95% lasek zlewa pasuta i odmawia wywiadów, bo widziałem to na żywo. Pozostałe 5% to #!$%@? laski co się same ustawiają w kolejce do wywiadu ale większość z nich już była u niego na kanale wiec szuka nowych ofiar. Niektóre ofiary jak wytrzeźwieją to błagają, żeby nie wstawiał ich wywiadu na kanał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przez 5 godzin nagrywek ma może 10-20 min contentu, bo reszta do #!$%@?. Są takie dni, że nagra 5 godzin a nie wstawi nic na kanał, bo nie było "contentu"
#famemma #polskiyoutube #bekazpodludzi #p0lka #youtube
Adiog - Mogę potwierdzić,  że jakieś 95% lasek zlewa pasuta i odmawia wywiadów, bo wi...

źródło: Bez tytułu311312

Pobierz
  • 4
@Kuntakinte666: ja #!$%@? xDDD oceniłem laski, które występują u pasuta pod kątem łaknienia atencji i afrodyzjaku jakim jest popularność dla takich osobników. Napisałem literalnie to samo co op tutaj, zaznaczając że pasut poluje na konkretny typ lasek, bo u innych by nie miał szans, ale wpadnie taki ćwierćmózg, dla którego więcej niż jedno zdanie złożone to za dużo do ogarnięcia i zrobił ze mnie przegrywa, chociaż na takie imprezy jak na
piwniczaki potem na podstawie tych filmów rzucają jakieś teorie o upadku kobiet i samym #!$%@? xD. No bo skąd mogą wiedzieć jak wyglada zachowanie kobiet skoro jedyna wiedzę czerpią z takich filmów, nie wychodząc z domu.


@Kuntakinte666: Mam n-ta kobietę i potwierdzam, że większość się tak zachowuje. Polecam na yt Olivia Alexa
@Kuntakinte666: ja wychodzę z domu, prowadziłem kiedyś to słynne normickie życie a nawet miałem kilka partnerek (uważaj bo może ci wywalić blue screen, bo prosty fakt zaburzył twoją bańkę). Po latach i doświadczeniach, faktem okazuje się, że normictwo atakujące przegrywów jest obrzydliwe.